Aasta lõpuks on siin kaks varianti, sealhulgas AMG 53 – Mercedes Benz Blog

2
Aasta lõpuks on siin kaks varianti, sealhulgas AMG 53 – Mercedes Benz Blog

Mercedes-Benz Australia on teatanud, et ootab enne 2022. aasta lõppu täiesti uuest EQE elektrisõidukist kaks versiooni – sealhulgas üks AMG variant ja üks tavamudel.

AMG EQE 53 4Matic+ – võimsusega kuni 505 kW/1000 Nm – on sarja neljandas kvartalis turuletoomise peatükiks, kuid enne aasta lõppu peaks müügile jõudma ka soodsam Benz-märgiga versioon.

Kuigi Saksa luksusmark ei ole täpselt kinnitanud, milline Benz-versioon alla sõitma hakkab, mõistab CarExpert, et tõenäoliselt on tegemist veel turule toomata variandiga, millel on 4Matic nelikvedu.

Rahvusvaheliste meediamaterjalide kohaselt on valiku laiendamise osana kinnitatud 4Matici variandid “järgivad versioonid”.

Peagi peaks debüteerima kahe mootoriga nelikveoga EQE 350 4Matic, mis on tõenäoliselt esimene Austraalias müügile tulev uue elektrilise sedaani mitte-AMG versioon, mille prognoositav võimsus on 215 kW.

Euroopa klientidel on valida ka 215kW/565Nm EQE 350+ tagaveoga, 300kW/858Nm EQE 500 4Matic (AWD) ning AMG EQE 43 4Matic, mis pakub 350kW ja 858Nm. On arusaadav, et ükski neist variantidest ei ole ette nähtud Austraalia käivitamiseks.

Arvatakse, et Mercedes-Benz Australia tutvustab 2023. aastal EQE kolmandat algtaseme versiooni. Märgiga EQE 300, seni turule toomata mudel pakub ühe mootoriga RWD elektriajamisüsteemist umbes 180 kW võimsust.

EQE Mercedes-Benzi ja Mercedes-AMG versioonid konkureerivad paljude sõidukitega, sealhulgas kõigega alates BMW i4 ja Tesla Model 3 kõrgtehnoloogilistest versioonidest kuni Audi e-tron GT ja Porsche algtaseme versioonideni. Taycan olenevalt variandist.

Uue EQE tootesarja täielikud Austraalia hinnakujunduse ja spetsifikatsioonide üksikasjad kinnitatakse turuletulekule lähemal. Mercedes-Benzi kohalik osakond on teatanud AMG EQE 53 ja ka kinnitamata mitte-AMG mudeli saabumisest neljandasse kvartalisse.

sarnased postitused

Leave a Reply