Amtech Systems broneerib elektrisõidukite tarneahela jaoks suuremahulisi soojussüsteeme üle 8 miljoni dollari

0

TEMPE, Ariz. – (BUSINESS WIRE) – Amtech Systems, Inc. (NASDAQ: ASYS), kapitaliseadmete, sealhulgas termilise töötlemise ja vahvlite poleerimise ning pooljuhtseadmete, näiteks ränikarbiidi (SiC) valmistamisel kasutatavate tarbekaupade tootja ja räni jõuseadmed, analoog- ja diskreetseadmed, elektroonikasõlmed ja valgusdioodid (LED) teatasid täna mitmete järeltellimuste saamisest kontrollitud atmosfääriga lintahjude jaoks elektrisõidukites (EV) kasutatavate sõlmede ja substraatide termiliseks töötlemiseks. tootmine.

Need korduvad tellimused sai Amtechi osakond, BTU International, mitme kontrollitud atmosfääriga ahjude jaoks, tarne algab 2023. aasta teisest poolest kuni 2024. aasta kalendrini. Neid pidevahjusid kasutatakse sellistes rakendustes nagu kõvajoodisega jootmine ja paagutamine koostude ja substraatide jaoks. kasutatakse EV aku jahutuses ja elektroonilistes juhtseadmetes. Ahjud toodetakse BTU tehases USA-s ja tarnitakse klientide asukohtadesse Aasias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas.

“Kontrollitava atmosfääriga lintahjudel on ainulaadne võime hoida termilise protsessi tingimusi rangelt kontrollitud ja järjepidevad, valmistades samal ajal äärmiselt suures koguses toodet,” ütles Amtech Systemsi tegevjuht Michael Whang. „Asjaolu, et me näeme, et neid süsteeme kasutatakse elektrisõidukite tarneahela jaoks nii paljudes kriitilistes rakendustes, näitab tööstuse üleminekut mahutootmisele ja mastaabile. BTU sobib selleks võimaluseks ainulaadselt, kuna olemasolev kliendibaas on koondunud autotööstuse tarneahelasse,“ lisas Whang.

Teave Amtech Systems, Inc. kohta

Amtech Systems, Inc. on juhtiv ülemaailmne kapitaliseadmete tootja, sealhulgas termiline töötlemine, keemilise mehaanilise poleerimise (CMP) tehnoloogia, vahvlipuhastus ja pooljuhtseadmete valmistamisel kasutatavad sarnased tarbekaubad, nagu ränikarbiid (SiC), ränienergia, elektroonikasõlmed ja moodulid, mis keskenduvad elektrisõidukite (EV) ja puhta tehnoloogia (CleanTech) rakenduste võimaldavatele tehnoloogiatele. Müüme protsessiseadmeid ja teenuseid pooljuhtseadmete ja moodulite tootjatele kogu maailmas, eriti Aasias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Meie strateegiline fookus on pooljuhtide kasvuvõimalustele jõuelektroonikas, andurites ja analoogseadmetes, kasutades meie tugevust termo- ja substraaditöötluse põhipädevustes. Amtechi tooteid tunnustatakse juhtivate kaubamärkide BTU International, Entrepix Inc., Bruce Technologies™, PR Hoffman™ ja Intersurface Dynamics, Inc. all.

Hoiatus tulevikku suunatud avalduste kohta

Teatud selles pressiteates sisalduv teave on olemuselt tulevikku vaatav. Kõik selles pressiteates sisalduvad või Amtech Systems, Inc. ja selle tütarettevõtete (“Amtech”) juhtkonna väited, välja arvatud ajalooliste faktide väited, on käesolevaga määratletud kui “tulevikku suunatud avaldused” (nagu selline mõiste on määratletud 1933. aasta väärtpaberiseaduse paragrahv 27A (muudetud kujul) ja 1934. aasta väärtpaberibörsi seaduse paragrahv 21E (muudetud kujul) ja 1995. aasta väärtpaberite eraõiguslike kohtuvaidluste reformi seadus). Selles pressiteates olevad tulevikku suunatud avaldused puudutavad ainult sündmusi või teavet selles pressiteates avalduste esitamise kuupäeva seisuga. Tulevikku suunatud avalduste näited hõlmavad avaldusi Amtechi tulevaste finantstulemuste, tegevustulemuste, äristrateegiate, prognoositavate kulude, väljatöötamisel olevate toodete, konkurentsipositsioonide, Amtechi ja selle juhtkonna tulevaste tegevuste plaanide ja eesmärkide kohta, tegevuse tõhususe ja tulemuslikkuse parandamise püüdluste kohta ning Kasumlikult kasvatada oma tulusid ning täiustada tehnoloogiaid ja laiendada tooteportfelli. Mõnel juhul saab tulevikku suunatud väiteid identifitseerida selliste terminite järgi nagu “võib”, “plaanida”, “ennustada”, “otsida”, “taha”, “oota”, “kavatsus”, “hinnata”, “uskuda, ” “jätkama”, “ennustama”, “potentsiaalne”, “projekt”, “peaks”, “oleks”, “võiks”, “tõenäoline”, “tulevik”, “siht”, “prognoos”, “eesmärk”, ” jälgige” ja “strateegiat” või nende terminite negatiivset või selles pressiteates või meie juhtkonna kasutatud võrreldavat terminoloogiat, mis on mõeldud selliste tulevikku suunatud avalduste tuvastamiseks. Need väited ei garanteeri tulevast tulemuslikkust ning sisaldavad riske, ebakindlust ja eeldusi, mida on raske ennustada. Vorm 10-K, mille Amtech esitas väärtpaberi- ja börsikomisjonile (edaspidi “SEC”) 30. septembril 2022 lõppenud aasta kohta, loetles mitmed olulised tegurid, mis võivad mõjutada ettevõtte tulevasi tegevustulemusi ja finantsseisundit ning põhjustada tegelikke tulemusi. erineda oluliselt ajaloolistest tulemustest ja ootustest, mis põhinevad selles dokumendis või mujal Amtechi või tema nimel tehtud tulevikku suunatud avaldustel. Need tegurid leiate vormi 10-K ja meie hiljem esitatud kvartaliaruannete vormi 10-Q jaotisest „Riskitegurid” ning investorid peaksid neile viitama. Kuna kõiki selliseid tegureid ei ole võimalik ennustada ega tuvastada, ei saa ühtegi sellist loetelu pidada kõigi võimalike riskide või ebakindluse täielikuks komplektiks. Välja arvatud seadusega nõutud juhtudel, ei võta me kohustust avalikult ajakohastada tulevikku suunatud avaldusi, olgu siis uue teabe, tulevaste sündmuste või muul põhjusel.

Kontaktid

Amtech Systems, Inc.

Lisa D. Gibbs

Finantsjuht

(480) 360-3756

[email protected]

Sapphire Investor Relations, LLC

Erica Mannion ja Mike Funari

(617) 542-6180

[email protected]

sarnased postitused

Leave a Reply