Audi A8 L India esitlus 12. juulil – Mercedes Benzi ajaveeb

0
Audi A8 L India esitlus 12. juulil – Mercedes Benzi ajaveeb
Audi India kinnitas Indias A8 L turuletoomise kuupäeva. Käivitamine toimub 12. juulil 2022 kell 11.00 IST. Nagu nomenklatuur viitab, on see sedaani pika teljevahega versioon. Audi eesmärk on tugevdada oma haaret üliluksuslike sedaanide segmendis Indias A8 L-ga. Auto hakkab konkureerima Mercedes Benz S-klassi ja BMW 7 seeriaga. Autole pakutakse Audi uut 5-aastast garantiid piiramatul läbisõidul. Audi võtab juba autole eelbroneeringuid.

Audi India on A8 L-i juba mõnda aega sotsiaalmeedias kiusanud, suurendades sellega turuletoomist viinud hüpet. Auto varustatakse tagumises keskkonsoolis asuva multifunktsionaalse juhtseadmega, millega saab juhtida selliseid funktsioone nagu kliimaseade, istmete ventilatsioon, massaaži kiirus ja intensiivsus, tuled, rulood, meedia ja autoparfüümi valik.

Auto esiosas on nüüd uus üheraamiline võre ja maatriks-LED-esituled. Tagaküljel on nüüd kroomitud sisestustega OLED-tagatuled, mis jooksevad üle kogu auto laiuse. Auto siluett on eksimatult saksapärane ja teil ei ole selle väljamõtlemine keeruline.

A8 L-i jõuallikaks on eeldatavasti 3,0-liitrine V6 turbobensiiniveski. Kuid kuuldavasti on autol ka hübriidjõuallikas. Kombinatsioonis toodab auto 455 hj ja 700 nm pöördemomenti. Kogu see võimsus edastatakse Audi Quattro nelikveosüsteemi kaudu kõigile neljale rattale.

Auto eeldatav hind on umbes 1,75 ₹

sarnased postitused

Leave a Reply