BMW M Fest naaseb Kyalamisse 15.–16. oktoobrini 2022

2
BMW M Fest naaseb Kyalamisse 15.–16. oktoobrini 2022

Maailma suurim BMW M Fest on tagasi! BMW Lõuna-Aafrika Vabariik korraldab 15.–16. oktoobril 2022 oma kolmandat festivali, millega tähistatakse maailma võimsaimat kirja.

Aastal, mil BMW Group tähistab BMW M 50. aastapäeva, ootavad BMW kliendid, fännid ja autohuvilised 2022. aasta oktoobris põnevat meelelahutust ja põnevaid elamusi – nii rajal kui ka väljaspool seda.

BMW M Fest tõotab olla üks raamatuid, kus näitusekülastajad saavad kogeda BMW M- ja M Performance mudelite rõõmu proovisõitude, drag-võistluste ja driftimise etenduste ajal. Lõuna-Aafrika Vabariik on BMW M ja M Performance mudelite jaoks märkimisväärne turg ning fännid võivad oodata Kyalamis mõnda erilist metalli.

Neljarattalisest tegevusest eemal saavad külastajad jalutada ühes suurimas BMW müügisalongis, nautida elavat meelelahutust või lõbustada lapsi laiendatud tegevusalal.

2022. aasta BMW M Festi jõuallikaks on Shell V-Power. Piletid tulevad müüki howler.co.za alates esmaspäevast, 11. juulist 2022. Lisateabe saamiseks jälgige BMW Lõuna-Aafrikat sotsiaalmeedias ja märkige oma kalendritesse suurim 50. sünnipäeva tähistamine, mida kunagi näete!

sarnased postitused

Leave a Reply