Bugatti Asprey “La Voiture Noire” skulptuur ja NFT müüdi 7,5 miljoni rubla eest

4
Bugatti Asprey “La Voiture Noire” skulptuur ja NFT müüdi 7,5 miljoni rubla eest

Bugatti ja sõna “odav” või “taskukohane” ei leia kunagi ühest lausest ja see kehtib isegi skulptuuride kohta.

Kurikuulsast kadunud Type 57SC Atlanticust ja selle tänapäevasest ümberkujundamisest inspireeritud Bugatti skulptuur “La Voiture Noire” müüdi Berkeley linnas Phillipsis korraldatud oksjonil laheda 378 000 naela (umbes 7,5 miljonit) eest kirglikule kollektsionäärile. Square, Mayfair.

Skulptuuri valmistavad hõbesepameistrid nelja kuu jooksul Asprey Londoni töökojas käsitsi ja see paigaldatakse eritellimusel valmistatud alusele, mis on viimistletud Bugatti ja Asprey eksimatutes värvides.

Selle “La Voiture Noire” inspireeritud skulptuuriga kaasnev NFT, mis on QR-koodi ja ainulaadse seeriaidentifikaatori kaudu seotud füüsilise vastega, on väärtuslik digitaalne täiendus füüsilisele kunstiteosele. Eksklusiivse võimalusena ostjale pakub NFT täiendava skulptuuri – kaasasoleva Noire versiooni – valiku, mille ostja saab soovi korral lisatasu eest tellida.

Bugatti Internationali tegevdirektor Wiebke Ståhl ütles: „Meil on hea meel, et saime taas sellise rahvusvahelise nõudluse lipulaeva järele, mis sündis koostöös Londoni Aspreyga. Üks-ühes skulptuur “La Voiture Noire” on kunstiline esitus Bugatti ja Asprey jagavast kirest – teedrajav vaim ja pilk täiuslikkusele kõige peenemates detailides jookseb läbi kogu selle peakoka teose. Selle ülimalt eksklusiivse teose uus omanik on üks paljudest marki kirglikest austajatest ja ootab kahtlemata huviga, et skulptuurist saaks nende kollektsiooni nurgakivi.

Asprey Studio loovjuht Ali Walker kommenteeris: „Asprey Bugatti skulptuur on meistriteos, mis kuulub nii mainekale kaasaegse ja moodsa kunsti õhtusele oksjonile. Phillips paneb oksjonile esmakordselt lunastatava skulptuuriga NFT ja jätkab nii Asprey kui ka Bugatti teekonda, et kasutada tehnoloogiat loovuse edendamiseks.

sarnased postitused

Leave a Reply