Daimler Truck North America integreerib Allison Transmissioni 3414 Regional Haul Series™ madala heitkogusega maagaasimootoriga Freightliner Cascadiasse

0

Allisoni 3414 Regional Haul Series™ on nüüd saadaval Freightliner Cascadia Day Cab veoautodes, mis on varustatud Cumminsi ISX12N mootoriga

INDIANAPOLIS – (BUSINESS WIRE) – Allison Transmissionil on hea meel teatada, et Cumminsi ISX12N mootoriga ühendatud Allison 3414 Regional Haul Series™ (RHS) on nüüd saadaval Daimler Truck North America (DTNA) klassi 8 Freightliner Cascadia Day Cab’is. 116 tolli BBC) mudel.


“Pärast Allison 3414 RHS-i esmakordset kasutuselevõttu Cascadia mudelites koos DD13 diiselmootoriga 2022. aasta alguses otsustasime, et meie kliendid ootasid innukalt täiendavaid jõuülekandevõimalusi,” ütles DTNA maanteede turu arendamise segmendi asepresident Steve Mignardi. . “3414 RHS koos Freightlineri 8. klassi platvormi ja Cumminsi maagaasimootoriga pakub klientidele tööstusharu juhtivat lahendust, mis maksimeerib kasulikku koormust ja jõudlust, vähendades samal ajal heitgaase ja mootori mürataset.”

Auhinnatud 3414 RHS täisautomaatkäigukast on loodud selleks, et parandada sõiduki juhitavust ja manööverdusvõimet linna töötsüklites ning pakkuda parimat jõudlust ja tõhusust, parandades samal ajal kütusesäästlikkust kuni 8% võrreldes Allison 3000 Highway Series™ käigukastiga. Segmendi kergeim käigukast, 3414 RHS, tagab konkureerivate automatiseeritud manuaalkäigukastidega (AMT) võrreldes ka 25% kiirema kiirenduse, välistades samal ajal ka AMT-dega seotud seisakuajad, vältides siduri vahetamist. Täisautomaatne arhitektuur tähendab rohkem tarneid, lühendatud marsruudiaegu ja suuremat tootlikkust, eriti sagedaste käivitus-peatus töötsüklite korral.

“Allison tunneb uhkusega koostööd DTNA-ga, et laiendada pakutavaid võimalusi klientidele, kes soovivad optimeerida oma sõidukipargi tootlikkust, suurendada kütusesäästlikkust ja tõsta juhi tööjõu säilitamise määra,” ütles Rohan Barua, Põhja-Ameerika müügi, ülemaailmse kanali ja järelturu asepresident. Allisoni käigukast. „Meie pöördemomendi muunduri suurepärane juhtimine madalal kiirusel ja mootori pöördemomendi mitmekordistamine tagavad maagaasimootoritele suurepärase käivituse, samas kui meie elektroonilised juhtseadised ja käigukasti konstruktsioon võimaldavad käiguvahetust täisvõimsusel. See võimaldab klientidel vähendada heitkoguseid, parandada juhi mugavust kasutamise lihtsuse kaudu ja säilitada tööstusharu juhtivat jõudlust.

Lisateabe saamiseks Allisoni 3414 piirkondliku vedude seeria kohta külastage veebisaiti allisontransmission.com/3414.

Allisoni käigukasti kohta

Allison Transmission (NYSE: ALSN) on juhtiv kommerts- ja kaitsesõidukite tõukejõulahenduste projekteerija ja tootja ning suurim ülemaailmne keskmise ja raskeveokite täisautomaatkäigukastide tootja. Parandage maailma toimimist. Allisoni tooteid kasutatakse mitmesugustes rakendustes, sealhulgas maanteel veoautodes (jaotus-, prügi-, ehitus-, tuletõrje- ja hädaolukorras), bussides (kool, transiit ja bussid), haagissuvilad, maastikusõidukid ja seadmed (energia-, kaevandus- ja ehitusrakendused) ja kaitsesõidukid (taktikalised ratastega ja roomikutega). 1915. aastal asutatud ettevõtte peakontor asub USA-s Indiana osariigis Indianapolises. Enam kui 150 riigis esindatud Allisonil on piirkondlikud peakorterid Hollandis, Hiinas ja Brasiilias, tootmisüksused USA-s, Ungaris ja Indias, samuti globaalsed inseneriressursid, sealhulgas elektrifitseerimise insenerikeskused Indianapolises, Indianas, Auburn Hillsis, Michigan ja London Ühendkuningriigis. Allisonil on ka rohkem kui 1400 sõltumatut turustaja ja edasimüüja asukohta üle maailma. Lisateabe saamiseks külastage allisontransmission.com.

Kontaktid

Claire Gregory

Globaalse väliskommunikatsiooni direktor

Claire.[email protected]
(317) 694-2065

sarnased postitused

Leave a Reply