Eaton tutvustab elektrifitseeritud sõidukitele mõeldud akukomplekti kolm-ühes õhutusventiili

0
Eaton tutvustab elektrifitseeritud sõidukitele mõeldud akukomplekti kolm-ühes õhutusventiili

GALESBURG, Mich.–(ÄRIJUHT)–#elektrisõidukid-Intelligentne toitehaldusettevõte Eaton teatas täna, et tema e-mobiilsuse äri on tutvustanud a Kolm-ühes aku õhutusventiil elektrifitseeritud sõidukite (EV) akude jaoks. Klapi asukoht on unikaalne, kuna sellel on kolm ainulaadset funktsiooni, sealhulgas akukorpuse lekkekontrolli mehhanism, samuti passiivne ja aktiivne õhutus, et vabastada sõiduki aku ülerõhust.


“Pärast meie üheastmelise aku õhutusava hiljutist kasutuselevõttu jätkame oma akuohutuse portfelli täiendamist,” ütles Eatoni sõidukigrupi akutehnoloogia arenduse juht Jens Buhlinger. “Meil on hea meel pakkuda kolm-ühes tehnoloogiat, mis aitab tagada järjest võimsamate elektrisõidukite süsteemi terviklikkuse.”

Ventilatsiooniava akukorpuse lekkekontrolli funktsioon välistab vajaduse paigaldada õhutusventiil aku kokkupanemise protsessi viimase etapina, mis on tänapäeva EV-arhitektuuride standard. Lekketestimine Eatoni 3-in-1 aku õhutusventiiliga on põhjalikum kui traditsioonilised meetodid, kuna see hõlmab ventilatsiooniava enda tihenduspinna testimist, kui aku õhutusventiil on juba kokku pandud. Eaton töötas oma klientidele välja ka tööriista, mille abil käivitada nende koosteliinide lekkekontrolli mehhanism, mis võimaldab testida survestamise või vaakumi abil.

Eatoni 3-in-1 aku õhutusventiil on täpselt ja paindlikult konstrueeritud nii, et see vastaks konkreetsetele avanemisrõhkudele ja optimeeriks õhutamist. Selle vedrupõhine ajamtehnoloogia võimaldab Eatonil mastaabisäästu saavutamiseks sama klapikonstruktsiooniga kohaneda erinevate avamisrõhunõuetega.

Ventiili tõestatud taassulgemistehnoloogia võimaldab tootjatel määrata väga madalad avanemisrõhud. 3-in-1 aku õhutusventiilil on ka madala vooluhulga hingamisrežiim, mis võimaldab õhul liikuda läbi poorse materjali, et normaliseerida rõhku tavapärase töö ajal.

“Meie uut kolm-ühes aku õhutusventiili saab kokku panna nii meie tugeva kiirühendusfunktsiooni kui ka kruvidega metall-metalli ühendusega, mis annab meie klientidele vabaduse valida eelistatud montaažimeetod, tagades samal ajal tugeva ühenduse. jääb paigale,” ütles Buhlinger.

Lisateave Eatoni kohta Kolm-ühes aku õhutusventiil.

Eaton on intelligentne toitehaldusettevõte, mis on pühendunud inimeste elukvaliteedi parandamisele ja keskkonna kaitsmisele kõikjal. Me juhindume oma kohustusest ajada äri õigesti, tegutseda jätkusuutlikult ja aidata oma klientidel energiat hallata – täna ja ka tulevikus. Kasutades ära elektrifitseerimise ja digitaliseerimise globaalseid kasvutrende, kiirendame planeedi üleminekut taastuvenergiale, aitame lahendada maailma kõige pakilisemaid energiahalduse probleeme ning teeme seda, mis on meie sidusrühmadele ja kogu ühiskonnale parim.

1911. aastal asutatud Eaton tähistab oma 100. aastapäeva New Yorgi börsil noteerimisest. 2022. aastal oli meie käive 20,8 miljardit dollarit ja teenindame kliente enam kui 170 riigis. Lisateabe saamiseks külastage www.eaton.com. Jälgi meid Twitter ja LinkedIn.

Kontaktid

Thomas Nellenbach

[email protected]
(216) 333-2876 (lahter)

sarnased postitused

Leave a Reply