EIN, AltaSea, Jaapani konsulaat, Japan House LA ja UCLA Hold DriveH2 sümpoosion tulevases vesinikuhariduskeskuses

0
EIN, AltaSea, Jaapani konsulaat, Japan House LA ja UCLA Hold DriveH2 sümpoosion tulevases vesinikuhariduskeskuses

LOS ANGELES – (ÄRIJUHT) –#EIN– Energy Independence Now (EIN), AltaSea Los Angelese sadamas, Jaapani konsulaat, Jaapani maja Los Angeles ja UCLA korraldasid esmaspäeval ühiselt sümpoosioni, mis hõlmas kahte ekspertide paneeldiskussiooni teemadel „Süsinikuheite vähendamine” ja „Vesinikustrateegia”. Paneelijärgsel VIP-vastuvõtul oli eksklusiivne eelvaade eelseisvast DriveH2 vesinikuhariduskeskusest San Pedro AltaSea ülikoolilinnakus.

Suure osavõtuga üritusel olid vesinikuga seotud ekraanid (sealhulgas Honda uue vesinikmaasturi CR-V prototüüp) ja Toyota tipptasemel vesinikutehnoloogia (sealhulgas ettevõtte uusim sõiduauto Mirai, raskeveokite vesinikuveok ja sadamasse keskendunud lasti käsitsemisseadmed), väike eelvaade ruumist, mida kasutatakse peagi AltaSeas avatava DriveH2 vesinikuhariduskeskuse jaoks, VIP-esinejad (sh UCLA kantsler Gene Block, AltaSea tegevjuht Terry Tamminem, Jaapani peakonsul Kenko Sone, ja Jaapani Maja president Yoko Kaifu), Jaapani vesinikufoorumi (JH2F) esitlusteemad, traditsioonilised Jaapani toidud ja joogid, aga ka traditsiooniline Jaapani Taiko trummietendus.

Koostöös Japan House Los Angelesega, UCLA süsinikdioksiidi juhtimise kooliga ja EIN-iga tervitas AltaSea maailma juhtivaid kliimaeksperte USA-st ja Jaapanist, et jagada teadmisi vesiniku uue energiamajanduse tulevikust.

Seminari käigus käsitleti esimeses paneeldiskussioonis uusi lahendusi süsinikdioksiidi sidumiseks, näiteks UCLA murrangulist uurimistööd tõhusa süsiniku sidumise kohta otse mereveest. Teises paneelis käsitleti elujõulise vesinikuenergia sektori loomist, keskendudes Jaapani vesinikufoorumi tegevustele, nagu Los Angelese sadama süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamise pilootprojekt, samuti muudele USA ja Jaapani tööstuse dünaamilistele algatustele. juhid.

Paneelide hulka kuulusid:

Süsiniku vähendamise paneel

  • Gaurav Sant, UCLA süsinikujuhtimise instituudi direktor

  • Hilary Petrizzo, SoCalGasi CCUS-i äriarendusjuht

  • Naoki Hara, JFE Engineering America president ja tegevjuht

Vesiniku paneel

  • Tak Yokoo, Jaapani vesinikufoorumi juht

  • Juri Freedman, SoCalGasi energiatööstuse vanemäriarendusjuht

  • Jay Joseph, Ameerika Honda Motor Company, Inc. äriüksuse juht, CASE ja energia äriüksuse asepresident.

  • Frank Wolak, Fuel Cell & Hydrogen Energy Association (FCHEA) president ja tegevjuht

Mõlemat paneeli modereeris EIN-i tegevdirektor Brian Goldstein, kes lisas: “Kui tahame tõhusalt täita heitkoguste vähendamise eesmärke, eriti süsinikdioksiidimahukates piirkondades, nagu Los Angelese sadamakompleks, on valitsuse ja erainvesteeringud H2 innovatsiooni kriitilise tähtsusega. Rõõmustav oli näha siin nii palju mõtteliidreid, mõjutajaid ja innovatsioonipõhiseid organisatsioone, kes täna õhtul koos meiega lahendusi uurivad.

“Meie planeedi ja selle inimeste tulevik nõuab puhta energia revolutsiooni ja vesinikul on võti,” ütles Goldstein. „EIN on pühendunud töötamisele vesinikul töötava tuleviku nimel. Vesinik mitte ainult ei vähenda meie süsiniku jalajälge ja aitab leevendada kliimamuutuste mõju, vaid parandab ka õhukvaliteeti ning loob praegustele ja tulevastele põlvkondadele tervema ühiskonna.

Teave EIN-i ja DriveH2 kampaania kohta

DriveH2 on keskkonnaalase mittetulundusühingu Energy Independence Now (EIN) avaliku teenuse algatus pühendatud kütuseelementidega elektrisõidukite (FCEV) ja taastuva vesiniku infrastruktuuri edendamisele transpordi, taastuvenergia salvestamise ja süsihappegaasi eemaldamise jaoks. Organisatsioon tegeleb laiaulatuslike uuringute, poliitika propageerimise ja avalikkuse teavitamisega, et edendada mitmekesise nullheite portfelli laialdast kasutuselevõttu.

Kontaktid

Paul Williams, (310) 569-0023, [email protected]
Märkus meediale: soovi korral on saadaval fotod sündmusest.

Leave a Reply