EverCharge kuulutab välja laiaulatusliku teenuste komplekti elektrisõidukite laadimissüsteemide hostimise protsessi täiustamiseks ja sujuvamaks muutmiseks

0
EverCharge kuulutab välja laiaulatusliku teenuste komplekti elektrisõidukite laadimissüsteemide hostimise protsessi täiustamiseks ja sujuvamaks muutmiseks

PALO ALTO, California – (BUSINESS WIRE) –EverChargejuhtiv suuremahuliste elektrisõidukite laadimisseadmete ja juhtimissüsteemide pakkuja, teatas täna oma täieliku teenuste komplekti käivitamisest, et lihtsustada oma elektrisõidukite laadimissüsteemide kulude analüüsi, juurutamist ja haldamist.


Peaaegu kümme aastat on EverCharge pakkunud oma äripargile ja mitmepereelamupartneritele kõikehõlmavat lähenemisviisi laadimisinfrastruktuuri väärtuse maksimeerimiseks. Oma pakkumiste edasiseks täiustamiseks jagab EverCharge oma teenused nelja põhisambasse – EASY™, ROLLOUT™, UPTIME™ ja GLANCE™, mis sisaldavad järgmisi komponente:

  • LIHTNE: EverCharge’i teenus EASY pakub elektriinfrastruktuuri ja -võimaluste kohta kohapealset aruannet, et kõrvaldada probleemid, mis on seotud kinnisvara infrastruktuuri piisavuse mõõtmisega elektrisõidukite laadimiseks.
  • LAHTI RULLIMA: EverCharge’i spetsiaalne paigaldusmeeskond jälgib ROLL-OUT teenust, pakkudes võtmed-kätte juurutamist ja kogu EV laadimissüsteemi installiprotsessi haldamist.
  • TÖÖAEG: EverCharge’i UPTIME teenus tegeleb võrguhalduse, toe, arveldamise ja süsteemi hooldusega.
  • PILK: Teenus EverCharge GLANCE, kõik-ühes tasude haldamise süsteem (CMS), pakub kinnisvarahalduritele kohandatavat armatuurlauda, ​​et hallata, jälgida ja analüüsida nii reaalajas kui ka ajaloolisi tasustamisandmeid – ilma integratsioonide või kolmanda osapoole riistvarata. Need andmed võimaldavad partneritel praegusi ja tulevasi laadimisvajadusi täpselt planeerida.

Nende teenusepakkumiste kombinatsioon – lisaks oma Ameerikas toodetud EV laadimisriistvara – pakkuda EverCharge’i klientidele sujuvamat kasutuskogemust, selle asemel, et teenuseid kokku lappida, riistvara tarkvaraga integreerida või mittetäielike andmetega töötada.

Asutasime EverCharge’i, et lahendada elektrisõidukite laadimisega sageli seotud väljakutseid – sealhulgas laadimisinfrastruktuuri installimise, hooldamise, analüüsimise ja optimeerimise protsess,” ütles Kyle Lyons, EverCharge’i tegevjuht. “Meie äsja avalikustatud teenuste komplekt – EASY, ROLLOUT, UPTIME ja GLANCE – on veel üks suurepärane näide EverCharge’i pühendumusest pakkuda parimat kliendikogemust kõigis puutepunktides. Ootame ka edaspidi oma partneritele ühtse andmepõhise teenuste komplekti pakkumist, mis toidavad oma klassi parimat elektrisõidukite laadimisökosüsteemi.

EverCharge’i teenuste käivitamine on selle kannul koostöö Avisega, juhtiv ülemaailmne transpordilahenduste pakkuja. Eelmisel kuul käivitasid EverCharge ja Avis Texase osariigis Houstonis asuvas George Bushi rahvusvahelises lennujaamas (IAH) märkimisväärse hulga elektrisõidukite laadimisjaamu, et toita Avise ja Budgeti elektri- ja pistikühendusega hübriidelektrisõidukeid (PHEV). Partnerlus Houstoni lennujaamas on loodud mudeliks skaleeritava lennukipargi elektrifitseerimise planeerimisel kogu USA lennujaamades.

EverCharge’i kohta

EverCharge pakub riist- ja tarkvaralisi elektrisõidukite laadimislahendusi autoparkidele, mitmeosalistele ja ühepereelamutele. Ettevõtte käivitusvalmis pakkumised on loodud olemasoleva infrastruktuuri ärakasutamiseks elektrisõidukite laadimise suurendamiseks madalaima hinnaga. EverCharge’i SmartPower-tehnoloogia maksimeerib korraga laaditavate elektrisõidukite arvu ja kõrvaldab takistused, nagu andmeside. EverCharge, mis asutati 2013. aastal ja mille peakontor asub Palo Altos, toetab täna sadu tuhandeid kasutajaid elektrisõidukite toiteseadmetega (EVSE) üle Ameerika Ühendriikide ja Kanada. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti evercharge.com.

Kontaktid

Jasmine Wallsmith

[email protected]

sarnased postitused

Leave a Reply