Fisker kuulutab ChargePointi avalike laadimislahenduste Põhja-Ameerika partneriks

0
Fisker kuulutab ChargePointi avalike laadimislahenduste Põhja-Ameerika partneriks
  • Fisker nimetab ChargePointi avalike laadimislahenduste Põhja-Ameerika partneriks

  • ChargePointi võrgul on Põhja-Ameerikas hallatud üle 210 000 aktiveeritud pordi

  • Fiskeri juhid saavad mugava juurdepääsu kohalikele avalikele laadijatele, tõhusa sõidukilaadimise ja lihtsa maksesüsteemi

LOS ANGELES – (ÄRIJUHT) –#EV-dFisker Inc. (NYSE: FSR) (“Fisker”), mille eesmärk on luua maailma kõige emotsionaalsemad ja jätkusuutlikumad elektrisõidukid, mille nimeks on ChargePoint Holdings, Inc. (NYSE: CHPT), juhtiv elektrisõidukite (EV) laadimisvõrk, mis on Fiskeri Põhja-Ameerika elektrisõidukite avalike laadimislahenduste partner.


Fiskeri ja ChargePointi koostöö annab Fisker EV omanikele juurdepääsu enam kui 210 000 hallatavale aktiivsele pordile, üle 16 700 alalisvoolu kiirlaadimispordi ja üle 400 000 rändluspordi, mis teeb usaldusväärse laadimise leidmise lihtsaks. Need kaks ettevõtet kavatsevad hõlbustada juhtide juurdepääsu ChargePointi tööstusharu juhtivale 2. taseme ja alalisvoolu kiirlaadijate võrgustikule ning rändluspartnerijaamadele; mis kokku hõlmavad enam kui 80% Põhja-Ameerika avalikest laadimiskohtadest.

„Kohe, kui nad saavad oma uue Fisker Oceani, soovivad meie omanikud mugavaid ja hõlpsasti leitavaid avalikke laadimisjaamu, kiiret ja lihtsat kogemust avaliku laadija kasutamisel ning ülilihtsaid maksevõimalusi. Koos ChargePointiga pakume Fiskeri omanikele tarnimisel oma klassi juhtivat avalikku laadimisvõimalust,“ ütles juhatuse esimees ja tegevjuht Henrik Fisker. “ChargePoint on Põhja-Ameerika juhtiv laadimisvõrk ja nende pühendumus jätkusuutlikule liikuvusele muudab partnerluse meie klientide ja meie ettevõtte jaoks ideaalselt sobivaks.”

“Fisker kui sündinud elektriautode ettevõte ilma fossiilkütuste ajastu piiranguteta jätkab disaini ümbriku surumist,” ütles ChargePointi tegevjuht Pasquale Romano.

ChargePointi võrk on saadaval Fisker Oceani omanikele alates sõidukite tarnimisest USA-s ja Kanadas. Fisker Oceani juhid saavad leida ChargePointi ja rändluspartnerite laadimisjaamad Fisker Oceani navigatsioonisüsteemis ja ChargePointi mobiilirakenduse kaudu. Käivitamisel saavad juhid kasutada rakendust ja Fisker Oceani keskmist puuteekraani laadimisjaamade otsimiseks ja nendesse navigeerimiseks, alalisvoolu kiirlaadimiskohtade otsimiseks filtreerimiseks, elektrisõidukite marsruudi põhiplaneerimiseks ja laadimispeatustesse saabumisaegade arvutamiseks.

Fisker Ocean, Fiskeri murranguline täiselektriline maastur, on saadaval väljamüüdud piiratud väljaandega Fisker Ocean One ja kolme täiendava varustustasemega: Extreme, Ultra ja Sport. Tippvarustusega Fisker Ocean Extreme läbib kuni 350 miili1 ühe laadimisega, kahe mootoriga, nelikvedu, kolm sõidurežiimi, Revolve 17,1-tolline pöörlev ekraan, SolarSky katus, California režiim, Smart Traction ja paljud turule tulevad turvafunktsioonid, sealhulgas maailma esimene digitaalne radar, kõik 68 999 dollarit2 USA-s.

Fisker Inc. kohta

Californias asuv Fisker Inc. muudab autotööstuses revolutsiooni, kavandades ja arendades individuaalset liikuvust kooskõlas loodusega. Kirglikult juhitud visioonist puhtast tulevikust kõigile, on ettevõtte missioon luua maailma kõige jätkusuutlikumad ja emotsionaalseimad elektrisõidukid. Lisateabe saamiseks külastage Fiskerinc.com ja nautige eksklusiivset sisu Fiskeri sotsiaalmeediakanalites: Facebook, Instagram, Twitter, Youtubeja LinkedIn.

Laadige aadressilt alla revolutsiooniline uus Fiskeri mobiilirakendus Rakenduste pood või Google Play poodi.

Teave ChargePointi kohta:

ChargePoint loob uut tankimisvõrku, et liigutada inimesi ja kaupu elektriga. Alates 2007. aastast on ChargePoint pühendunud sellele, et ühe suurima elektrisõidukite laadimisvõrgu ja laiaulatusliku laadimislahenduste portfelli abil oleks ettevõtetel ja autojuhtidel lihtne elektriga sõita. ChargePointi pilvetellimuse platvorm ja tarkvaraga määratletud laadimisriistvara on loodud nii, et see hõlmaks valikuid iga laadimisstsenaariumi jaoks alates kodust ja mitmepereelamust kuni töökoha, parkimise, hotellinduse, jaemüügi- ja transpordiparkideni. Täna võimaldab üks ChargePointi konto juurdepääsu sadadele tuhandetele laadimiskohtadele Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Praeguseks on tarnitud enam kui 145 miljonit laadimisseanssi, kusjuures draiverid ühenduvad ChargePointi võrku keskmiselt iga sekundi järel. Lisateabe saamiseks külastage ChargePointi pressiruum, ChargePointi investorsuhted või võtke ühendust ChargePointi Põhja-Ameerika või Euroopa pressibüroode või investorsuhetega.

Fiskeri tulevikku vaatavad avaldused

See pressiteade sisaldab tulevikku suunatud avaldusi, mille kohta kehtivad USA 1995. aasta eraväärtpaberite kohtuvaidluste reformi seaduse “turvalise sadama” sätted. Neid väiteid võib identifitseerida selliste sõnadega nagu “tunne”, “usub”, ootab, “hinnangud”, “projektid”, “kavatseb”, “peaks”, “on olema” või selliste terminite eitus või muu võrreldav terminoloogia ja sisaldavad muuhulgas meie tegevjuhi tsitaate ja avaldusi Fisker Oceani kavandatud käivitamise ajastus, hinnakujundus, tarne ja hinnanguline ulatus, ettevõtte tulevased tulemused ja muud tulevased sündmused, mis hõlmavad riske ja ebakindlust. Sellised tulevikku suunatud avaldused ei garanteeri tulevast tulemuslikkust ning on seotud riskide ja ebakindlusega, mis võivad põhjustada tegelike tulemuste märkimisväärset erinemist siin esitatud tulevikku suunatud avaldustest paljude tegurite tõttu, sealhulgas, kuid mitte ainult: Fiskeri piiratud tegevus. ajalugu; Fiskeri võime sõlmida oma äriplaani täitmiseks täiendavaid tootmis- ja muid lepinguid Magna või esimese astme tarnijatega; oht, et originaalseadmete valmistaja ja tarnepartnerid ei järgi kokkulepitud tähtaegu või kogevad võimsuspiiranguid; Fiskeril võib esineda märkimisväärseid viivitusi oma sõidukite projekteerimisel, valmistamisel, regulatiivsel kinnitamisel, turuletoomisel ja rahastamisel; Fiskeri võime rakendada oma ärimudelit, sealhulgas oma kavandatud toodete ja teenuste turu aktsepteerimine; Fiskeri suutmatus hoida võtmeisikuid ja palgata täiendavaid töötajaid; konkurents elektrisõidukite turul; Fiskeri suutmatus arendada müügiturustusvõrku; ja võime kaitsta oma intellektuaalomandi õigusi; ja need tegurid, mida käsitleti Fiskeri aastaaruandes vormi 10-K pealkirjas „Riskitegurid”, mis on esitatud väärtpaberi- ja börsikomisjonile (edaspidi „SEC”), mida on täiendatud vormi 10-Q kvartaliaruannetega ja muudes aruannetes. ja dokumenteerib SEC-iga aeg-ajalt Fiskeri failid. Kõik tulevikku suunatud avaldused räägivad ainult nende tegemise kuupäeva seisuga ja Fisker ei võta endale kohustust ajakohastada ühtegi tulevikku suunatud avaldust, et kajastada sündmusi või asjaolusid pärast käesoleva pressiteate avaldamise kuupäeva.

1 Põhineb EPA standardeid kasutavatel Fiskeri simulatsioonidel. Tegelikud tulemused sõltuvad sellistest tingimustest nagu väliskeskkond, ratta suurus ja sõiduki kasutamine. Ametlikud EPA reitingud on tulemas.

2 Näidatud hinnanguline hind kehtib USA mandriosa kohta ega sisalda tarne-, finants-, makse, omandi-, registreerimis- ja muid valitsustasusid. Hooldus ei sisaldu. Hind võib muutuda ja see põhineb teie sõiduki lõplikul konfiguratsioonil. Hinnakujundus ei sisalda valitsuse stiimuleid, millele teil võib õigus olla.

Kontaktid

Fiskeri kontakt:
USA meedia

[email protected]

Euroopa meedia:

[email protected]

Kasutajatugi: [email protected]

Fisker Inc. side:
Matthew DeBord

Sr direktor, kommunikatsioonistrateegia ja jutuvestmine

[email protected]

Rebecca Lindland

Kommunikatsioonidirektor

[email protected]

Franziska Queling

Euroopa avalike suhete piirkonna juht

[email protected]

Investorisuhted:
Frank Boroch, investorsuhete asepresident

[email protected]

ChargePointi kontakt:
AJ Gosselin

Ettevõtte kommunikatsiooni direktor

[email protected]
[email protected]

Patrick Hamer

Kapitaliturgude ja investorsuhete asepresident

[email protected]
[email protected]

sarnased postitused

Leave a Reply