Goodwoodi kiirusfestival 2022

0
Goodwoodi kiirusfestival 2022

Selle aasta Goodwoodi kiirusfestival toimus 23.-26. juunil Goodwoodi majas Chichesteris, West Sussexis. My Car Heaveni meeskond osales sellel üritusel ja nautis selle aasta superautode pakkumist.

Goodwood Festival of Speed ​​on vaieldamatult maailma suurim motospordi ja autokultuuri pidu, kus esinevad kiireimad ja armastatumad superautod.

Goodwood House’i ümbritsevas kaunis pargis peetav Mastercardi esitletav kiirusfestival on motospordi joovastav tähistamine maailma glamuurseima spordialaga. Kusagil mujal ei saa te superautodele ja jalgratastele nii lähedale, kui nad Hillclimbi rajal üles löövad; mitte kusagil mujal ei saa te nautida nii piiramatut juurdepääsu superautode masinatele ja juhtidele, kes need kuulsaks tegid!

Siin on mõned meie lemmik asjad eelmisel nädalavahetusel Goodwoodi kiirusfestivalilt 2022:

75 aastat Ferrarit Goodwoodi FOS-is. Siin on 5 kaunitari. Kas saate neid kõiki nimetada?

Goodwoodi kiirusfestivalil nägime 6 (jah 6!) McLaren F1. Hullud!

Vau. Milline kaunitar. See on ideeauto Mercedes-Benz Vision EQXX. Mis on reaalsetes sõiduoludes ühe laadimisega sõitnud 1200km. Superauto kohta väga muljetavaldav.

Nägime veel palju hämmastavaid superautosid, kuid need olid vaid mõned, mida soovisime esile tõsta.

– Gerry Judahi keskne kunstiteos. Siin on 10 imelist kunstiteost, mille Gerry on Goodwoodile aastate jooksul loonud. Muidugi sisaldab superautosid!

Kas teil on Goodwood Festival of Speedi lemmik superauto, klassikaline auto, võidusõiduauto või atraktsioon? Andke meile kommentaarides teada või saatke meile [email protected] või telefoni teel 0787 949 8016

Meile meeldiks sinust kuulda! Jälgi meid Facebook, Instagram, Twitterja Youtube.

Kõigi ilusate autode, klassikaliste autode, superautode ja palju muuga seonduva jaoks külastage meie saiti juba täna! Hoidke silm peal ka meie viimastel võistlustel, kus võite võita pileteid järgmisele fantastilisele autonäitusele ja saada oma võimalus tutvuda mõne maailma ikoonilisema autoga lähedalt ja isiklikult…

sarnased postitused

Leave a Reply