Juhiistmel – näpunäited autot armastavale lapsevanemale

0
Juhiistmel – näpunäited autot armastavale lapsevanemale

Kui eelistate elada oma elu neljal rattal, mitte kahel jalal, võib teil tekkida mure, kuidas laps seda võib mõjutada. Ehkki te ei pruugi enam mõne tegevusega tegeleda, ei tähenda see, et peaksite oma hobist loobuma. Tegelikult võib olla viise, kuidas saate siiski automaailmaga suhelda ja isegi oma väikest samal ajal kaasata.

Planeerige ette

Kui teie laps teie ümber kasvab, on tõenäoline, et temas areneb ka armastus autode vastu. See võib tähendada, et kui nad saavad 17-aastaseks, soovivad nad endale oma. Autod ja isegi sõidutunnid võivad aga olla üsna kallid. Nende abistamiseks tulevikus võite kaaluda investeerides oma laste heaks praegu. ISA avamine võimaldab teil iga kuu raha ära panna, mida nad saavad täiskasvanuks saades kasutada. Üldiselt võib öelda, et mida varem hakkate säästma, seda suurem on see rahakogum. See võib tähendada ka seda, et saate sissemakse teha väiksemaid summasid, mis võib olla abiks neile, kellel on vähe vaba sularaha.

Enneta õnnetusi

Lapsed võivad olla kurikuulsad toidu ja joogi mahavalgumise poolest, mistõttu võib see tekitada kõhklust, kas lubate neil neid esemeid autosse panna. Eriti pikkade maanteesõitude puhul võib see aga olla vältimatu. Selle asemel, et eeldada, et teie mootor läheb rikki, võiksite selle asemel arvestada, et võib juhtuda õnnetusi, ja leida viise, kuidas määrdumise tõenäosust vähendada. Kasutamine eemaldatavad istmekatted võimaldab teil kaitsta oma sõiduki sisemust ja isegi võimaldada teil neid eemaldada ja asendada vastavalt teie vajadustele. Kui peaks lekkima, võite katte lihtsalt maha võtta ja pesta, nii et selle all olev materjal jäetakse puhtaks.

Järgi reegleid

Üks oluline aspekt lapse autos istumisel võib olla lapse turvalisuse tagamine. Kasutades õige turvatool nende vanuse ja kaalu tõttu võib see tõesti aidata teie last õnnetuse korral kaitsta. Isegi pärast seda, kui teie lapsel on vajadus istmekõrgenduse järele, võite ikkagi olla teie kohustus tagada, et ta kasutab turvavööd õigesti.

Lapsele autos ohutuse õpetamine juba noorest east peale võib muuta selle praktika tema jaoks teiseks. Lisaks sellele võiksite näidata ka muid seaduslikke ja ohutuid sõiduvõtteid, nagu liiklusmärkide ja kiiruspiirangute järgimine. Nende lastega nende kasvamise ajal arutlemine võib teda aidata, kui ta lõpuks ise juhiks hakkab.

Autosõber ei ole midagi, millest lapsevanemaks saades ei pea ilmtingimata loobuma. Tehes mõningaid arukaid valikuid nii teel kui ka väljaspool seda, saate võib-olla jätkata oma hobiga tegelemist ja isegi aidata kaasa oma lapse tulevikule. See võib omakorda võimaldada neil arendada sama kirge ja isegi käituda sõidukites ohutult.

Leave a Reply