Kas ma peaksin ostma uued või osaliselt kulunud rehvid?

0
Kas ma peaksin ostma uued või osaliselt kulunud rehvid?

Lõpuks peate oma rehvid välja vahetama, olenemata teie auto mudelist. Kui teie rehvid on ohtlikult kulunud, märkate sõidu ajal vibratsiooni, veidraid helisid, haardumise puudumist ja läbitorkeid. Olenevalt sellest, kellelt te küsite, peetakse osaliselt kulunud rehve kulutõhusaks asenduseks või ohtlikuks riskiks. Allpool uurime, kas peaksite ostma uued või osaliselt kulunud rehvid.

Mis on osaliselt kulunud rehvid?

Osaliselt kulunud rehvid on rehvid, mis on juba kasutatud. Tavaliselt müüvad neid vanaraua kauplejad, edasimüüjad või muud allikad, kes soovivad auto utiliseerimisel veidi lisaraha teenida. Kui nad arvavad, et rehvidel on veel eluiga, proovivad nad neid mitteametlikult edasi müüa. Lõppkokkuvõttes on iga osaliselt kulunud rehv erinev. Võimalik, et võite leida sellise, mida on vähe kasutatud, või teile võidakse pakkuda sellist, mis võib olla surmav.

Parimad kohad rehvide ostmiseks

Võimalikult ohutute rehvide saamiseks peaksite ostma uued rehvid usaldusväärselt müüjalt. Ostes Michelini rehvid, võite olla südamerahuga, et enamikus ilmastikutingimustes on teil optimaalne haardumine. Kui ostate osaliselt kulunud rehve, peaksite veenduma, et kasutate usaldusväärset müüjat ja kontrollige, kas rehvid on heas seisukorras. Näiteks turvise mõõtmiseks võite teostada senti test et saada hea ettekujutus nende seisundist.

Hinnavõrdlus

Osaliselt kulunud rehvid maksavad ühekordse ostu puhul loomulikult vähem kui uued. Siiski tasub arvestada sellega, kui sageli peate osaliselt kulunud rehve välja vahetama. Kui turvis langeb alla 1,6 mm, peate kulunud rehvi koheselt uuesti välja vahetama: see võib aja jooksul kiiresti suureneda. Teisest küljest on Ühendkuningriigis uute rehvide turvis 8 mm, mis annab neile palju eluiga aastaid. Veelgi enam, kui teid tabatakse ebaseaduslike rehvidega sõitmast, võib hind veelgi tõusta: teid võidakse trahvida kuni 2500 naela iga rehvi jaoks.

Kas osaliselt kulunud rehvide ostmine on ohutu?

Osaliselt kulunud rehvi ohutus oleneb konkreetsest leitud rehvist. Ilma õige turvise ja sisemise struktuurita suureneb aga oluliselt võimalus kaotada haarduvus teel. Saate rehvi enne ostmist kontrollida, kuid võib esineda sisemisi probleeme, mida te ei märka. Parim viis turvalisuse tagamiseks on osaliselt kulunud rehvide täielik vältimine.

Uute rehvide ostmine võib tunduda tarbetu vaevana. Kuid uute mainekate rehvide ostmisega saate aja jooksul raha säästa ja olete rahulik, teades, et olete teel võimalikult ohutu.

sarnased postitused

Leave a Reply