Kas ostate oma lapsele autot? Ajakiri Parents annab teismelistele autojuhtidele Subaru Imprezale

2
Kas ostate oma lapsele autot?  Ajakiri Parents annab teismelistele autojuhtidele Subaru Imprezale
Kuigi teie teismelise juhi talvised pendelrändevajadused ei pruugi olla nii karmid, võib kõigi Subaru Impreza mudelite standardne nelikvedu olla lumerohkes kliimas rahustav.

Ma olen automees, kindlasti. Aga ma olen juhtumisi ka isa. Ja mul on sel sügisel kaks last kolledžisse suundumas, mõlemas suunas sõites umbes 30 miili kliimas, mis annab oma osa talvisest ilmast. Kuna ma olen ette mõelnud, millist autot peaks meie pere otsima, et toetada seda oma elu järgmist sammu, Subaru marki, millel on kena pakkumine väikestest kütusesäästlikest autodest, mis on juhtumisi nelikveolised. kogu rivistuse jooksul tuli mulle esimesena meelde. Nii et ajastus oli juhuslik, kui minu postkasti ilmus Google’i hoiatus Subaru pressiteate kohta, mis teatas, et ajakiri Parents toetab 2020. aasta Subaru Impreza teismelistele juhtidele.

Tõsi, Subaru pressiteade ei ole uus, nii et see konkreetne Google’i teavitusmeil oli üks neist “parem hilja kui mitte kunagi” juhtudest.

Google Alert süsteem, mis peaks kasutajaid teavitama, kui veebisaidid lisavad uut sisu, mis sisaldab määratud märksõnu, on arusaadavalt ebatäiuslik. Ja sageli eksib see vana sisu, mis on veebisaidil uude asukohta kolinud, uue sisuga.

Kuigi mul see algselt puudus, ilmus 29. detsembril minu postkasti hoiatusena Subaru 2020. aasta aprilli pressiteade ajakirja Parents soovituse kohta Subaru Impreza kohta teismelistele juhtidele. Kuid arvestades minu praegust autoostude olukorda, on mul selle üle hea meel. tegid.

Kui mainisin ühele oma lapsele, et arvan, et Subaru võiks sobida igapäevaseks kolledži edasi-tagasi sõitmiseks juhiks, lõid tema silmad särama – arusaadavalt, sest temast on saanud frantsiisi “Kiired ja vihased” suur fänn. Sellegipoolest võite olla kindel, et ma ei hakka ostma modifitseeritud Subaru WRX-i, mis on varustatud NOS-i ja fartcani väljalaskega.

Ma tean paremini, kui anda midagi sellist uute juhtide kätte. Ja ma ei osta ka konkreetset 2020. aasta mudelit, mida ajakiri Parents toetab.

Aga kena kasutatud varu Impreza?

Jah, see võib olla just see igapäevase pendelrändaja jaoks, kes on krapsakas, piisavalt lõbus, usaldusväärne ja varustatud aeg-ajalt ülikoolilinnakust lumistel teedel kojusõiduks.

Siin on mõned tugevad küljed, millele ajakiri Parents osutab teismelistele autojuhtidele mõeldud Subaru Impreza heakskiitmisel:

  • Viie tärni üldhinnang riiklikult maanteede liiklusohutuse administratsioonilt (NHTSA)
  • Standardne Subaru sümmeetriline nelikvedu, mis Subaru järgitagab “parema stabiilsuse, tõhususe ja kiirema reageerimise libedatele oludele”, aidates “pakkuda sujuvat jõuülekannet kõigile neljale rattale”
  • Kütusesääst kuni 36 mpg maanteel sõitmise ajal (mis, muide, on tõenäoliselt minu laste igapäevase koolisõidu põhiseade)
  • Avar pakiruum sedaani ja 5-ukselise kerega

Autotootja sõnul märkis ajakiri Parents ka, et “97 protsenti viimase 10 aasta jooksul müüdud Imprezadest on tänagi teedel”, mis on teretulnud statistika minusuguse ostja jaoks, kes tõenäoliselt ostab kasutatud turg” minu peagi kolledži üliõpilastele.

Jah, stipendiumid aitavad. Kuid need ei hõlma kindlasti kõike.

Autori kohta

Bill Hayward

Bill Hayward, kirjanik, turundaja ja autoentusiast, on ajakirja AutoNewsblaster toimetaja ja väljaandja. Algselt oli ta pärit Washingtoni Marylandi eeslinnast, kuid praegu elab ta Pennsylvania keskosas. Võtke ühendust: [email protected] või 717-968-0883.

sarnased postitused

Leave a Reply