Kuhu tuleks paigaldada teie autole armatuurlaua kaamera

0
Kuhu tuleks paigaldada teie autole armatuurlaua kaamera

Olenevalt sellest, mis tüüpi armatuurkaamera teil eelmise jaotise põhjal on, loodetavasti annab see jaotis teile täiendava ülevaate mõnest populaarsest armatuurkaamera paigaldamise valdkonnast.

  1. Esiklaas

Esimene aspekt, mida võite armatuurkaamerat osta otsustades meelde jätta, on see, kuhu see tuleks paigaldada. Levinumad kohad on tahavaatepeegel või esiklaas. Kui soovite nautida täielikku pilti väljas toimuvast, on selle esiaknale paigaldamine parim valik. See on populaarne valik neile, kellel on ühe kanaliga armatuurkaamera ja kes soovivad näha, kus nad sõidavad ja mis nende ees toimub.

Usume, et teie tuuleklaasile paigaldatud armatuurlaua nukid on väga kasulikud, kuna pakuvad takistusteta vaadet kõigele, mis teie sõiduki ees toimub, ja on nendel pikkadel reisidel suurepärane. Olenemata sellest, kas olete reisil lumesajus või soovite lihtsalt sotsiaalmeedia mõjutajana turundusmaterjali jaoks otsest pilti enda ees olevast maastikust, maastikupildi puhul on teie valik.

  1. Tagumine aken

Sarnaselt esiklaasi armatuurlaua paigaldamisega on ka tagumine aken veel üks populaarne valik, eriti neile, kes valivad kahekanalilise väljaande, mis on samuti kõige sagedamini paigaldatav seade. Selle tagaklaasile rakendamine võimaldab jäädvustada auto taga toimuvat, kui tagaotsas juhtub õnnetusi, mida teel juhtub sageli. Kui teil on vähemalt 2 silmakomplekti nii ees kui ka taga, on teil hea positsioon ootamatute sündmuste jäädvustamiseks.

  1. Teie auto sees

Kui teil on 3-kanaliline armatuurkaamera, siis soovitame soojalt 3rd kaamera seadistada oma autosse, et võimaldada täielikku nähtavust auto interjöörist. See on eriti hea valik neile, kes tegelevad ühissõidu-, ühissõiduki- või taksoteenustega, kus autos on reisijaid. Tõenäoliselt oleksite seda lugenud Internetist või kuulnud uudistest reisijate juhtimisel aset leidnud kallaletungi- ja vargussüüdistustest. Armatuurkaamera paigaldamine sisemusse võimaldaks teil filmida, et tagada teie sisevalve hea jälgimine. Paljude jaoks on teiste reisijate sõitmine ainuke sissetuleku- ja tööallikas, salongikaamera paigaldamine oleks väärt investeering.

sarnased postitused

Leave a Reply