Kuidas parandada oma longus päist

5
Kuidas parandada oma longus päist

1. Eemaldage turvaliselt pealiskatte lõuend, eemaldades esmalt kõik klambrid, käepidemed ja kaunistused, mis võivad seda paigal hoida. Tuleb olla ettevaatlik, kuna need alad võivad aja jooksul hapraks muutuda, eriti kui katusevooder on kahjustatud, on tõenäoline, et ka need alad on sarnaselt kahjustatud. Kasutage ümbruse demonteerimiseks sobivaid tööriistu.

2. Pärast eemaldamist asetage kõik kruvid, poldid, klambrid ja käepidemed organiseeritult. Viimane asi, mida soovite, on puuduv kruvi.

3. Koorige materjal ohutult maha ja pintseldage lõuendilt ära kogu vana liim. Teil on vaja palju küünarnuki määret ja see sobib kindlasti oma igapäevase treeninguga.

4. Kui liim on eemaldatud, on aeg kanda liim lõuendile.

5. Rullige osade kaupa õrnalt üle uue kattematerjali ja teise käega sillutage ala sileda viimistluse saamiseks. Autodel, millel on teatud kinnitused katusele, nagu DVD-seade ja nii edasi, peavad augud olema välja lõigatud.

6. Kui teil on uus vooder lõuendil, on aeg see uuesti auto katusele paigaldada ja stabiliseerida ala 2. sammust kogutud sulgude, kruvide ja muu abil.

7. Puhastage katusevooder õrnalt ja pühkige see maha, kui sellel on sõrmejälgi, ning laske sellel üleöö kuivada.

sarnased postitused

Leave a Reply