Kyndryl aitab Stellantise IT-infrastruktuuri ümberkujundada

0

NEW YORK–(BUSINESS WIRE)–Kyndryl (NYSE:KD), maailma suurim IT-taristuteenuste pakkuja, teatas täna uuest lepingust Stellantisega, et pakkuda tehnoloogiateenuseid ja hallata ettevõtte IT-põhiinfrastruktuuri.


Lepingu kohaselt toetab Kyndryl Stellantist IT-taristuteenuste haldamise kaudu kogu oma tegevuses. Stellantis kasutab avatud integratsiooniplatvormi Kyndryl Bridge, mis pakub lahendusi, kasutades ära Kyndryli põhilisi tehnoloogilised tugevused, et saada reaalajas ülevaadet ja enneolematut kontrolli oma IT-keskkonna üle.

Meil on hea meel toetada Stellantise ümberkujundamist,” ütles Angelo Cirocco, Kyndryli juhtivpartner. “Nad kaardistavad tegevust tipptasemel kursi ja kasutavad Kyndryli tipptehnoloogiaid, et toetada neid jätkusuutlike lahenduste valdkonnas liidrina.

Kyndryl lisab automatiseerimist, et suurendada tõhusust, pakkuda ülemaailmseid teenusevõimalusi, et viia need vastavusse äritegevuse prioriteetidega, ja parandada igapäevase IT-tegevuse kvaliteeti, et tagada sujuv ja tõhus toimimine Stellantise tootmisrajatistes.

Kyndryl kasutab oma talentide baasi, sealhulgas India klientide innovatsioonikeskuses, et pakkuda Stellantise vajadusi toetavaid täiustatud tarnevõimalusi ja kohandatud lahendusi.

Ülemaailmse mastaabiga leping hõlmab tegevusi USA-s, Ladina-Ameerikas, Itaalias, Prantsusmaal, Poolas ja Indias.

Kyndryli kohta

Kyndryl (NYSE: KD) on maailma suurim IT-taristuteenuste pakkuja, mis teenindab tuhandeid ärikliente enam kui 60 riigis. Ettevõte projekteerib, ehitab, haldab ja moderniseerib keerulisi, missioonikriitilisi infosüsteeme, millest maailm iga päev sõltub. Lisateabe saamiseks külastage www.kyndryl.com.

Stellantise kohta

Stellantis NV (NYSE / MTA / Euronext Paris: STLA) on üks maailma juhtivaid autotootjaid ja mobiilsuse pakkujaid. Selle ajaloolised ja ikoonilised kaubamärgid kehastavad nende visionääride asutajate ja tänapäeva klientide kirge nende uuenduslike toodete ja teenuste osas, sealhulgas Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS Automobiles, Fiat, Jeep®, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall, Free2move ja Leasys. Tänu oma mitmekesisusele juhime maailma liikumist – pürgides mitte suurimaks, vaid suurimaks säästva mobiilsuse tehnoloogiaettevõtteks, luues samal ajal lisandväärtust kõikidele sidusrühmadele ja kogukondadele, kus see tegutseb. Lisateabe saamiseks külastage www.stellantis.com.

Kontaktid

Kyndryl Pressi kontakt
[email protected]

Leave a Reply