Lambo Huracánil põhinev 7X disainiga Rayo on juba saavutanud kiiruse 447 km/h keskmise võimsusega

3
Lambo Huracánil põhinev 7X disainiga Rayo on juba saavutanud kiiruse 447 km/h keskmise võimsusega

Eelmise aasta lõpupoole puutusime kokku uue ühekordse Lamborghini Huracáni projektiga Envisage Groupi ja 7X Designi vahel nimega Rayo, mis lubas tõsiseid numbreid.

Sõiduk jagab oma aluseid Lamborghini Huracan LP 610-4-ga, kuid sellel on täielikult ümber kujundatud süsinikkiust kere. Ainsad Huracaniga jagatud kerepaneelid on kasvuhoone, esituled, tagatuled ja peeglid, kuna kõik muu on uus.

Samuti pikendati nina ning esitulede alla lisati kohandatud läbipaistvate katete alla ripsmed, mis võivad olla inspireeritud legendaarsest Miurast. Selle profiililt leiame suuremad madalamad sisselaskeavad, samas kui saba on ka pikem, millel on spoileri asemel suur hajuti ja paar uime. 7X Design väidab, et muudatuste tulemusel on õhutakistustegur 0,279 cd, võrreldes tavaauto 0,39 cd.

Nad pöördusid võimsuse suurendamiseks Underground Racingu poole. Tugevalt modifitseeritud kahe turboga keskpaigaldusega 5,2-liitrine V10 toodab väidetavalt 1874 hj (1397 kW), mis on märkimisväärne kasv võrreldes 602 hj (449 kW) varuga.

Tuntud Lamborghini tuuneri hiljutises postituses öeldakse, et see projekt saavutab juba 447,8 km/h (278 miili tunnis) ja katsetamine toimub ilmselt keskmise võimsusega.

Algselt tahtsid nad saavutada kiirust 300 miili tunnis (482,8 km/h) ja näib, et nad saavutavad selle enam kui tõenäolisemalt, kui võimsus on maksimaalselt vändatud.

Hoiame sellel teie kõigi jaoks silma peal ja hoiame teid kursis.

sarnased postitused

Leave a Reply