Land Rover Defender 90 V8

4
Land Rover Defender 90 V8

Tonka-mänguauto. Nii nimetasime 2022. aasta Land Rover Defender 90 V8 mõne minuti jooksul pärast roolis istumist.

See on kombinatsioon Land Roveri kõige ikoonilisemast sõidukist koos Briti kaubamärgi ühe ikoonilisema mootoriga. Sellel platvormil saavutab 5,0-liitrine ülelaadimisega V8 618 hj (386 kW) ja 625 Nm (461 lb-ft) pöördemomenti, mis on piisavalt hea 5,2-sekundiliseks kiiruseks 0–100 km/h (62 miili tunnis). haldas Dragyt kasutades 4.6. Pole paha millegi jaoks, millel on korrusmaja aerodünaamilised proportsioonid.

See mürin saadetakse 8-käigulise automaatkäigukasti kaudu kõigisse nelja nurka, mis tähendab, et te hüppate liinilt maha, olenemata pinnakvaliteedist, millel istud. Täiendav võimsus tähendab täiustatud vedrustust ja uut elektroonilist aktiivset tagadiferentsiaali koos dünaamilise režiimiga, mis aitab suurendada Defenderi paindlikkust kurvides.

Stiili osas oli katseüksusel mõrvatud teema, mis viimistleti Santorini musta värviga ja läikiv viimistlus, mis sobis kokku 22-tolliste 5 kodaraga ratastega. Kui tavalise Defenderiga võrreldes on väga vähe muudatusi, võite soovida, et see pakuks veidi rohkem visuaalset draamat, kuid kui teate, mida otsite, teate, et vaatate V8 versiooni. Kui tunnete kahe silma vahele põrkeraua alla kleepuvaid neljarattalisi väljalasketorusid, võite selle küljel näha väikest V8 märki või ees ksenoonsiniseid pidurisaduleid. Kui näete mõnda neist funktsioonidest, ärge vaidlustage seda tavalise Defenderi valgusfoori ees.

Hüppa sisse ja peale väga kena 11,4-tollise puuteekraani koos Pivi Pro teabe- ja meelelahutussüsteemiga, võite olla pisut pettunud. Ainus tegelik erinevus selle ja teiste Defenderi valikute vahel on see, et armatuurlaud ja rooli kodarad on viimistletud tekstureeritud musta värviga, rool ja istmed on kaetud seemisnahaga ning valgustatud turviseplaatidele on kirjutatud “V8”. Tester oli varustatud nahast ja seemisnahast istmetega, kuigi täisnahk on tasuta valik. Teie maitse võib erineda, kuid seemisnahast riidest istmed tunduvad nii, et neid oleks pärast maastikul sõitmist raske puhtaks pühkida.

Mudel 90 on lühike mudel, nii et võib eeldada, et kaotate üsna palju pagasiruumi ja see oleks väga õige. Kui pakite Defender 90-sse neli täiskasvanut, peate võib-olla vedama haagise, kuna pakiruum on peaaegu olematu. Kui leiate end reisimas üksi või ühe reisijaga, saate teise rea kokku panna ja teil on palju mõistlikum hoiu- ja pakkimisruum.

Selle praeguse vahemiku tipptasemel põhirõhk on loomulikult nimes, kapoti all olev V8 mootor, mis tunne on siis sõita?

Lihtsamalt öeldes on tunne nagu vihane koer rihma otsas. Suunake Defender V8 sirgjoonele, valige režiim ‘Dünaamiline’, keerake gaasihooba ja vaadake, kui kaua itsitamiseks kulub. Esiosa tõstab õhkvedrustuse, kui tagumine kükitab, ja kuigi see kahjuks ei kõla nii räigelt kui Range Rover Sport SVR, pakub see siiski väga rahuldavat V8 heliriba. Kuigi see kasutab sama automaatkäigukasti kõigis teistes Defenderites, saate siiski kvaliteetseid labasid, et seda ise teha, ja tarkvara on muudetud, et muuta veidi kiiremini.

Muidugi on tuttav Land Roveri kererull, kuid hoolimata sellest, kui pingeline pööre on, tundub Defender 90 V8 istutatud ja rahulik.

Õhkvedrustus muudab linnasõidu isegi lühikese teljevahega suurepäraselt mugavaks ja kuigi rool on veidi kaalukam kui mitte-V8 mudelitel, annab see ka teelt paremat tagasisidet.

V8 sari on sündinud selleks, et meeldida inimestele, kellele meeldib kiiresti sõita, ja kui olete piisavalt kannatlik, võib see lihtsalt veidi kiiremaks muutuda. Räägitakse täisvõimsusega SVR-mudelist, millel on rohkem võimsust, kuid see võib olla selle mootori jaoks viimane hurraa, kui Land Rover liigub edasi BMW-lt toodetud kahe turboga V8-le.

Defender V8 on see, mida meile meeldib kutsuda “rumalalt lõbusaks linnamaasturiks” ja kuigi keegi ei vaja sellist sõidukit, on see üks neist haruldastest sõidukitest, mis paneb teid sõites lihtsalt naeratama. Noh, välja arvatud võib-olla mitte siis, kui sõidate bensiinijaama poole.

Defender 90 V8 hinnakujundus algab R2 494 000 samas kui 110 variant paneb teid tagasi R2 614 000.

Leave a Reply