Liisinguautoga välismaal sõitmine: mida pead teadma?

4
Liisinguautoga välismaal sõitmine: mida pead teadma?

Selle artikli tõi teieni


Selle järgmise perepuhkuse planeerimine võib sageli jääda autoliisingu aspektist tähelepanuta.

Kuna eelistame oma autootsingut peresõbraliku koolijooksja või tõhusa ametiauto leidmiseks, võivad paljud küsimused välismaale reisides vastuseta jääda.

Teil võib tekkida küsimus: “Kas ma saan oma liisinguauto viia teise riiki?”. Vastus on: “Jah, saate.”

Kuid on mõned asjad, mida peate enne teele asumist tegema. Peate ametiasutustele tõestama, et teil on õigus oma auto riigist välja viia. Ilma õigete dokumentideta võib teil tekkida viivitusi või oht, et teid saadetakse tagasi Ühendkuningriiki.

Välismaale sõites peate tagama, et teil on kogu Ühendkuningriigi fotokaardi juhiluba kaasas. Peate suutma selle kontrollimiseks esitada, kui politsei teid peatab ja teile väljakutse esitab.

Kui võtate autoga, mis teile kuulus otse välismaale, peate kaasa võtma oma V5C dokumendi, mida tuntakse ka sõiduki logiraamatuna. V5C sisaldab olulisi üksikasju registreerimise kohta ja andmeid registreeritud valdaja kohta.

Koos autoliising, hoiab teie finantsteenuse pakkuja V5C, sest nemad on sõiduki registreeritud valdajad. Seetõttu peaksite eelnevalt ühendust võtma oma finantspakkujaga, et saada neilt luba liisingusõiduki välismaale viimiseks.

Lisaks, kui vajate abi või teil on küsimusi, võite küsida oma liisingupakkujalt ja ta juhendab teid õiges suunas.

Teile ei anta V5C originaaldokumenti, selle asemel väljastab teie finantsteenuse pakkuja teile selle VE103 ja VE103B dokumente.

The VE103 dokument on sertifikaat, mis tõendab, et saate oma liisingusõiduki Ühendkuningriigist välja viia. The VE103B, tuntud ka kui Vehicle on Hire sertifikaat, asendab V5C ja kinnitab sõidukit liisiva isiku nime ja aadressi, samuti liisingulepingu pikkust. Sellega kontrollitakse, et sõidukit juhtivale isikule on antud vara omanikult luba sõiduki juhtimiseks, seega on tegemist väga olulise dokumendiga.

Kui teil on elektriauto liisingsaate alla laadida kasulikud rakendused elektriautojuhtidele et leida kohalikke laadimisjaamu, mida oma marsruudile lisada.

Teile võidakse anda ka volikiri. Kuigi see ei ole kohustuslik, võib see olla meelerahu lisadokumendina üsna kasulik. Saate seda koos muude dokumentidega taotleda oma finantsteenuse pakkujalt. Nüüd pole vaja muud, kui teele asuda ja päikest nautida!

Carparisoni parimad autoliisingu pakkumised vastavad teie igale vajadusele. Võtke ühendust nende liisinguspetsialistidega aadressil www.carparisonleasing.co.uk rohkem informatsiooni.

Rohkem infot autoliisingu kohta

sarnased postitused

Leave a Reply