London Concours 2022 konkursi võitjad

0
London Concours 2022 konkursi võitjad

London Concours 2022 on nüüd vaid mõne päeva kaugusel ja nii palju silmapaistvaid klassikalisi autosid, superautosid ja hüperautosid, mida tuleb avastada, olete tõeliselt autode taevas. Ükskõik, kas olete autokollektsionäär või lihtsalt armastate teedel iludust näha, ei pea te pettuma!

Meie eelvaate abil saate siit teada, mis teeb London Concoursist autosõprade unistuseks.

Oleksite saanud endale paar tasuta pileteid saidilt mycarheaven.com, nagu tegid meie konkursi võitjad. Õnnitleme:

Simonas Ewen (Wattonist Norfolkist);

Craig Hughes (Colwyn Bayst, Denbighshire’ist); ja

Kelly Gates (Calvertist, Buckinghamshire’ist)

Mul pole kahtlustki, et teil on tore ja ma ootan põnevusega, et saaksin sellest kõigest kuulda ja mõnda pilti teie Instagrami kontodel näha.

Veenduge, et olete meie teenuse tellija uudiskiri või jälgige meid sotsiaalmeedias (@mycarheaven), et olla kursis meie võistlustega. Varsti on meil veel võistlusi, seekord jagame tasuta pileteid Silverstone Classicule ja Concours of Elegance’ile.

Et olla meie võistlustel parimad võimalused võita, soovitan teil jälgida meie regulaarseid uudiseid ja võistlusi hiljemalt meie iganädalase uudiskirja uudise tellimine ja jälgite meid meie sotsiaalmeedia kanalites. Naljakas meeldib Facebookis või a Jälgi meid Twitteris või jälgi meid Instagramis või tellige meie YouTube’i kanal oleks meie jaoks lahe ja olen kindel, et see on teile kasulik. Kutsuge oma sõpru ja perekonda ka meie võistlustel osalema ja suurendage oma võiduvõimalusi. Edu…

Tutvu meie võistlustega siin.

Leave a Reply