Mansory Mine linna Ferrari Monza SP2-l

4
Mansory Mine linna Ferrari Monza SP2-l

Isiklikult arvame, et piiratud Ferrari Monza SP2 näeb otse tehasest üsna veidra välja, kuid mis siis, kui arvate, et teie oma peab välja nägema pisut teistsugune kui ülejäänud 498 ühikut üle maailma?

Mansoryl, nagu tavaliselt, on lahendus, kuid see võib olla “tavalise” Monza omaniku jaoks liiga palju.

Üks silmapaistvamaid uuendusi ja enam kui tõenäoliselt esimene asi, mis teile silma hakkab, on YT.5 Air velgede komplekt. Need on ühes tükis ülikerged sepistatud veljed, mis annavad Monzale eksimatu Mansory välimuse.

Kerekomplekt võib Mansory mõistes olla peen, kuid tegelikult muudab see oluliselt lahtise ladvaga hüppava hobuse välimust. Klassikalistest võidusõiduautodest inspireeritud Monza asümmeetriat tõstab esile interjöör, millel on üks must ja üks punane iste.

Samuti paraneb auto jõudlus. Mootoriks on loodud 830 hobujõudu (619 kW) ja 740 Nm (545 naela/jalga) pöördemomenti. See saavutati elektroonika uuendamise, uue väljalaskesüsteemi ja õhu sisselaskesüsteemi muutmisega.

Juhul, kui te ei kuule selle auto summutitorudest tulevat radikaalset heli, on tuuner need ka punaseks värvinud, mis on selle pakkumise üks polariseerivaid aspekte.

On arusaadav, et seda pakkumist saab hõlpsasti konfigureerida nii, et see sobiks teie SP1-ga, kuna see on peaaegu identne auto, mille kõrvalistuja iste on kaetud spetsiaalse paneeliga.

sarnased postitused

Leave a Reply