McLareni pidurikanalite parandused on aeglustanud MCL36 F1 auto arengut – Mercedes Benzi ajaveeb

1
McLareni pidurikanalite parandused on aeglustanud MCL36 F1 auto arengut – Mercedes Benzi ajaveeb

McLareni vormel-1 meeskonna boss Andreas Seidl tunnistab, et hiljutine keskendumine meeskonna pidurite jahutusprobleemidele on pidurdanud teiste uute osade liikumist rajale.

Pärast Bahreini testimisel piduriprobleeme pidi McLaren suunama oma ressursid lahenduse leidmisele enne eelmise nädalavahetuse võistlust.

Kuigi see saavutati edukalt esipiduritoru muudetud konstruktsiooniga, tähendas see, et McLaren oli koos Haasiga üks kahest meeskonnast, kes ametlikult FIA-le teatasid, et pole Saudi Araabiasse viinud uuendatud osi.

Kuigi teised meeskonnad on Jeddahi jaoks tagatiiva spetsifikatsioonid vahetanud, on McLaren säilitanud Bahreinis kasutatud tiiva.

McLarenid olid reedel kiiruslõksu näitajate lõpus, kuigi intrigeerivalt oli Lando Norris FP2 kiireima terve ringiga seitsmes, mis viitab sellele, et meeskond võis leida Jeddah’ nädalavahetuseks konkurentsivõimelisema seadistuse.

Seidl tunnistas, et pingutused pidurikanali probleemi lahendamiseks on avaldanud jätkuvat mõju.

“Ütleme nii, et meeskond oli väga-väga hõivatud, et täielikult sellele missioonile keskenduda,” sõnas ta. “Mis võttis palju võimsust ära ka muude asjade paralleelselt tegemiseks, mis on ilmselgelt mingi kompromiss.

“Samas arvan, et osadega, mis meil on plaanis, mis meil on.

“Sel põhjusel pole nad veel valmis või ei ole selle konkreetse raja jaoks samm edasi. Ja me oleme rahul näiteks olemasoleva tagatiivaga, mida kasutasime Bahreinis, et seda ka siin kasutada.

Seidl tunnistas, et auto näitas reedel korralikku vormi, millele aitas kaasa rajapinna pakutav üldine kõrge haarduvus.

“Ma arvan, et meil oli korralik algus. Meil oli hea seanss ilma suuremate probleemideta. Arvan, et kõik olid veidi üllatunud selle kõrge haardumise üle, mida me täna esimesest sõidust alates näinud oleme, ma arvan, et nägin ka teisi raadiokommentaare teistelt tiimidelt.

“Jällegi, ma arvan, et autoga ei olnud mingit konkreetset probleemi. Konkurentsivõime osas peame vaatama, kas see siinne rada sobib meie autole tegelikult natuke paremini ja on rohkem kooskõlas, näiteks see, mida nägime Barcelonas oma auto esimesel katsel, ja kas suudame olla konkurentsivõimelisemad. samal ajal.

“Ma ei oota siit jälle suuri imet, tunneme lihtsalt auto aerodünaamilisest koormusest puudust. Ja polegi nii lihtne jõuda sellele tasemele, kus meie konkurendid on.”

Küsimusele, kas MCL36-l oli põhiprobleem, vastas Seidl: “Ausalt öeldes on see endiselt osa kodus toimuvast raskest tööst.

“Näeme selgelt, et meil lihtsalt ei ole piisavalt jõudlust, meil pole piisavalt haarduvust, mis on lõpuks puuduva mehaanilise haardumise, aga samas auto aerodünaamilise koormuse tagajärg.

„Ja just selle kallal me praegu kodus töötame, et näha, kuidas saaksime võimalikult kiiresti jõudlust juurde lisada või uute osadega autole jõudlust juurde tuua.

“Ma arvan, et auto töötab. Tasakaalu osas pole erilist probleemi, kui kuulata ka juhtide kommentaare. Nii et ma arvan, et meil on terve platvorm. Puudu on lihtsalt üldine haarduvus.

“See võtab aega, seega peame olema ka kannatlikud. Kuid jällegi olen ma väga kindel, et meeskond on kodus paigas ja kogu töö, mida kõik praegu teevad, et me lööme tagasi.

sarnased postitused

Leave a Reply