Mercedes-Benzi A- ja B-klass on väidetavalt teel välja – Mercedes Benzi ajaveeb

2
Mercedes-Benzi A- ja B-klass on väidetavalt teel välja – Mercedes Benzi ajaveeb

Mercedes-Benz teatas mais uuest strateegiast, mille kohaselt keskendub autotootja väiksema mahuga, kuid suurema marginaaliga sõidukitele.

Strateegia osana vähendab Mercedes oma kompaktautode valikut. Tegevjuht Ola Kaellenius on varem vihjanud, et tema seitsmeliikmelisest kompaktautode valikust loobutakse kolmest liikmest, kui alates 2025. aastast võetakse kasutusele ümberkujundatud autovalik, ning Saksamaa Handelsblatt (vajalik liitumine) teatas teisipäeval, viidates mitmele siseringile. A-klassi sedaan ja luukpära, samuti B-klassi mahtuniversaal.

See jätaks meile CLA-klassi kupeelaadse sedaani, CLA-klassi Shooting Brake kiirtaga universaali ning GLA-klassi ja GLB-klassi crossoverid.

Praegu neljandas põlvkonnas olev A-klass on üks Mercedese enimmüüdumaid sõidukeid, ainuüksi Euroopas ulatub müük 2021. aastal 120 000 ühikuni. Selle marginaalid on aga tõenäoliselt liiga väikesed, et ületada autotootjate kulusurvet. seisavad silmitsi, näiteks üleminek elektrilistele jõuallikatele ning energia- ja toorainehindade tõus.

Mercedes müüb A-klassi sedaani ainult USA-s, kuigi mudelist loobutakse pärast 2022. aastat, kui ülejäänud maailma jaoks võetakse kasutusele uuendatud versioon.

Kinnitatakse, et Mercedese järgmise põlvkonna kompaktautod võtavad kasutusele uue modulaarse platvormi, mida tuntakse MMA (Mercedes Modular Architecture) nime all. MMA platvormi töötatakse välja kompaktsete ja väikeste elektrisõidukite jaoks, kuigi eeldatakse, et see toetab endiselt sisepõlemismootoreid hübriidkonfiguratsioonides. See on Mercedese viimane platvorm, mis seda teeb, kuna kõik tulevased platvormid on mõeldud ainult elektrisõidukitele.

sarnased postitused

Leave a Reply