Mercedes-Benzi T-klass on stiilne väikekaubik Euroopa jaoks – Mercedes Benzi ajaveeb

3
Mercedes-Benzi T-klass on stiilne väikekaubik Euroopa jaoks – Mercedes Benzi ajaveeb

Väikesel Renault kaubikul põhinev T-klass on varustatud neljasilindriliste mootoritega ja standardvarustuses on 7,0-tolline puuteekraan.

Ameerika tarbijad, kes otsivad maineka märgiga kaubikut, võivad osta täissuuruses Mercedes-Benz Sprinteri või keskmise suurusega Mercedes-Benz Metrise. Euroopas on kaubikute ostjatel ka väiksem pakkumine, Citan, mis sai uue disaini 2021. aasta augustis. Renault Kangoo luude põhjal on teise põlvkonna Citan nüüdseks muutunud peredele suunatud T-tähega kaubikuks. -klassi nimetus, mis Mercedese sõnul “toob mugavust erasektori väikekaubikute segmenti”.

177,1 tolli pikkune ja 71,3 tolli pikk T-klassis on ruumi viiele reisijale, kuigi Mercedese sõnul on teel seitsme istmega pika teljevahega versioon. Võimsus pärineb paljudest neljarealistest mootoritest, millel on kaks 1,5-liitrist diiselmootorit ja kaks turboülelaaduriga 1,3-liitrist gaasivarustust. Kõige võimsam gaasimootor annab vaid 129 hobujõudu ja 177 naela-jalga pöördemomenti. Kuuekäiguline manuaalkäigukast on standardvarustuses, kaks diislit ja võimsam gaasimootor on aga saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga.

Igas T-klassis on 7,0-tolline puutetundlik ekraan, nutitelefoni integreerimine, võtmeta käivitus, 5,5-tolline digitaalne ekraan näidikuplokis ja LED sisevalgustus. Suur osa salongist on kaetud kunstnahaga, armatuurlaud on aga kaetud läikivmusta viimistlusega. Tagumise pingi iste saab kokkuklappida, et võimaldada rohkem pakiruumi, ning Mercedes pakub praktilisuse suurendamiseks laiu liugukseavasid ja madalat tagumist läve. Ostjad saavad valida Style’i või Progressive Line’i paketi veelgi uhkema sise- ja välisviimistluse jaoks. T-klassi hind algab veidi alla 30 000 euro, praeguste vahetuskursside järgi umbes 31 500 dollarit, kuid me ei arva, et Mercedes selle sõiduki niipea Stateide’i toob.

sarnased postitused

Leave a Reply