Mercedes-Benzi tegevjuht vihjab, et A-klass võib olla hukule määratud – Mercedes Benzi ajaveeb

0
Mercedes-Benzi tegevjuht vihjab, et A-klass võib olla hukule määratud – Mercedes Benzi ajaveeb

Mercedes-Benz võib lähitulevikus ühe või mitu oma algtaseme toodet müüki panna.

Autocari teatel ütles autotootja tegevjuht Ola Källenius Financial Timesi korraldatud Future of the Car Summitil osalejatele: „Räägime järgmisel nädalal lähemalt, kuid meie eesmärk ei ole olla mahutootjate konkurent.

„Mercedes-Benzi kaubamärk seda ei tähista. Nii et olge meie tooteportfelli osas kursis. Kuid me vaatame pigem üles kui alla.”

On ebaselge, millisele mudelile Källenius viitab, kuid ettevõtte esi- ja nelikveolise MFA2 arhitektuuriga sõidab mitmeid tooteid, sealhulgas A-klassi sedaan ja luuk, CLA “neljaukseline kupee”, B-klass mini-inimeste liikur, GLA viiekohaline crossover ja GLB seitsmeistmeline krossover. Samuti on olemas GLA-põhine EQA EV.

Praegune A-klass on selle nimekirja vanim mudel, mis debüteeris 2018. aastal. Turgudel, kus seda müüakse, on see Mercedes-Benzi valikusse sisenemise koht.

Mercedes-Benz teatas hiljuti, et A-klassi sedaan eemaldatakse USA turult 2022. aasta lõpuks ning CLA-st ja GLA-st saavad seal kaubamärgi kõige soodsamad mudelid.

Kuigi me ei ole kursis ühegi siseteabega, tunduvad A-klass oma õhukeste marginaalidega ja B-klass, mis meeldib eelkõige Euroopa ostjatele, kõige tõenäolisemad sõidukid, mille mahavõtmine on võimalik.

Kui A-klassile antakse kärpimispaberid, siis tõenäoliselt kaotatakse see praeguse elutsükli lõpus, kuna uuendatud prototüüpe luurati detsembris.

Sarnaselt Saksa luksuslike konkurentidega on Mercedes-Benz alates pooljuhtide puudusest seadnud prioriteediks suuremate ja tulusamate mudelite tootmise.

Lisaks on Mercedes-Benz juba pikka aega rääkinud oma laialivalguva sisepõlemismootoriga mudelite valiku kärpimisest, et vabastada ruumi ja arendusraha uutele täiselektrilistele mudelitele, nagu EQE, EQE maastur, EQS ja EQS maastur.

Sel eesmärgil on ettevõte kasutanud SLK/SLC kabriolett kõvakatte ja S-klassi kaheukselisi mudeleid. Peagi koondab see C-klassi ja E-klassi kupee ja kabriolettide üheks mudelivalikuks.

sarnased postitused

Leave a Reply