Mida peate teadma – Mercedes Benzi ajaveeb

3
Mida peate teadma – Mercedes Benzi ajaveeb

Pooled silindrid, kuid palju jõudlust

Mercedes-Benz kujundas 2022. aasta populaarse C-klassi ümber puhta stiili, pehmete hübriidjõuallikate ja värske tehnoloogiaga. See kuulutas esimesena välja standardauto, kuigi jõudlusele orienteeritud AMG mudelid ei jäänud palju maha. Keskklassi sedaan AMG C43 on teel võimsa neljasilindrilise mootori ja uuendusliku elektrilise turbolaaduriga, kuid tipptasemel AMG C63 jõuab kohale enne, kui arugi saad.

Määrused ja tootmiskulud on aga pannud autotootja uusimate AMG-tuunitud C-klassi autode puhul kasutama radikaalselt teistsugust lähenemist. Möirgavad V8-d ja V6-d on kadunud ning nende asemel on täiustatud neljasilindrilised mootorid, mille tehnika ja tehnika on laenatud Mercedes-AMG Petronase vormel-1 meeskonnalt.

Kas sellest piisab, et veenda ustavaid ostjaid oma hirmust väikeste turbomootorite ees üle saama? Oluline on meeles pidada, et Mercedes-AMG ei vähenda väiksemate mootorite tulekuga jõudlust, seega taandub muudatuse aktsepteerimine mootori helile ja inimeste tajumisele. Vaatame lähemalt, mis veel autos tiksuma paneb.

sarnased postitused

Leave a Reply