Milliseid kasutatud luksusautosid on kõige parem osta?

2
Milliseid kasutatud luksusautosid on kõige parem osta?

The kasutatud autode turul on aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks ning üha enam inimesi ostab luksuslikke kasutatud autosid, et olla kulutõhus viis stiilse, kuid praktilise mootori omamiseks. Loetlesime mõned luksusautod, mis sobivad ideaalselt kasutatud autodeks.

Mercedes S-klass

Mercedese S-klass toodi turule juba 2014. aastal, konkureerides sellistega nagu Rolls-Royce ja Bentley. Murdosa hinna eest saate aga kogeda Mercedese täiustatud tehnilist ja mugavat interjööri, ilma et see teile maad maksma läheks.

S-klass on pärast täiustatud uute mootorite komplekti saamist uskumatult tõhus. Sõltuvalt teie valitud mootorist sõltub saadav trimmijoon. AMG Line pakub teile võtmevaba käivitamist ja sisenemist koos püsikiiruse hoidja ja 19-tolliste valuvelgedega.

Saadaval on bensiini-, diisli- ja hübriidvarustus, mis pakub igaühele midagi sobivat.

Range Rover

Kui vajate ringi reisides rohkem ruumi, kasutatud Land Rover võib olla teie jaoks ideaalne valik. Range Roveri mudelit on aastate jooksul pidevalt täiustatud ja seda peetakse nüüd luksuslikuks suureks linnamaasturiks.

Need on loodud optimaalseks maastikusõiduks ja uuendusteks, pakkudes samas ületamatut mugavust ja ruumi teile ja kogu perele. See luksusauto pakub täiustatud stabiilsuskontrolli ja rattaspetsiifilist pidurdamist, kohandudes hõlpsalt igasuguse maastikuga.

Täieliku tehnoloogia ja tagaistme meelelahutusega ei taha te sellest autost kunagi lahkuda.

Porsche Panamera

Kui otsite luksuslikku kasutatud autot, mis köidab kõigi tähelepanu, ei valmista Porsche Panamera pettumust. Sellega on suurepärane sõita, sellel on ilus interjöör ja see on ka ülimalt töökindel.

Kasutatud Porsche Panamera ostmine on nüüd uskumatult soodne – saate kogeda lõbusat ja põnevat sõitu, saades samas kasu ka auto praktilisusest.

Need autod on täis uut tehnoloogiat, pakkudes teile küllaldast mugavust ja luksuslikku sõitu. Sellel on tüüpilise sportauto tundlikkus ja see on tõsine konkurent suurte ja kiirete sedaanide sektoris.

Audi A6

Audi A6 on eelistatud luksusauto ja pakub teile luksuslikku ja mugavat reisimisviisi. See on võimas, tõhus, vaikne ja taskukohane mootor – mida veel võiksite soovida?

Selle muljetavaldav interjöör aitab teil sõita hõlpsalt, kuna see sisaldab palju kõrgtehnoloogilisi komplekte. Satelliit-navigaator, kliimaseade ning eesmised ja tagumised parkimisandurid muudavad Audi MMI süsteemi üheks parimaks turul.

A6 on ülipraktiline, kui vajate järgmises autos rohkem ruumi. Sellel on ka tugev ja võimekas mootor, mis tagab sujuva ja vaikse sõidu ning madala CO2-heitega.

sarnased postitused

Leave a Reply