Parimad autotellimuste pakkujad

1
Parimad autotellimuste pakkujad

Üks kiiremini kasvavaid autotööstuse segmente on autode tellimisteenused. Tohutu hulk investeeringuid on käimas ning turule tuleb mitu autotellimuse pakkujat, kes ootavad märkimisväärset kasvu lähiaastatel.

Tellimisskeemid kannavad palju erinevaid nimetusi: paindlik liising või rent; pikaajaline rent või pikaajaline rent. Põhiidee on see, et teil on auto nii kaua, kui soovite; ühest kuust mitme aastani. Registreerumistasu ei ole või väike tasu ja võite vastavalt tingimustele lepingu lõpetada või autot vahetada, kui soovite.

Tellimisteenuste kõigi plusside ja miinuste täieliku selgituse saamiseks lugege meie põhjalikku juhendit:

Milliseid tellimusi pakutakse?

Pakkumised muutuvad kogu aeg, kuid autotellimuste pakkujad võib jagada autotootjate, sõltumatute pakkujate ja rendiettevõtete pakkujateks.

Paljud autotootjad ja abonemendi pakkujad näevad ka abonemenditeenust, mis pakub väravat elektriautode omandamiseks, andes klientidele võimaluse elada elektrisõidukiga paar nädalat või kuud enne suurema rahalise kohustuse võtmist. Siiani on elektriautode kliendid olnud ühed suurimad autotellimuste kasutajad, kellest valdav enamus jätkab EV-ga sõitmist veel kaua pärast esialgse tellimisperioodi lõppu.

Need on parimad Ühendkuningriigis asuvad teenused, mis on 2022. aasta juuni seisuga saadaval.


Mitme kaubamärgi abonemendi pakkujad

Sõltumatud autotellimuste pakkujad võtavad tellimusteenuste osas juhtrolli, samal ajal kui autotootjad püüavad end lahendada. Nad pakuvad mitmete kaubamärkide sõidukeid erinevate pakkumiste ja piirangutega.

Praeguses etapis on tellimisteenuses saadaolevate erinevate mudelite arv piiratum kui teie valikud liisingu või traditsioonilise edasimüüja finantseerimisega, kuid valikuvõimalused kasvavad kogu aeg. Hoiame seda nimekirja regulaarselt ajakohasena.

Mycardirect*

URL: mycardirect.co.uk

Mycardirect on uus veebipõhine autotellimisteenus, mis pakub uusi ja kasutatud autosid paljudelt erinevatelt kaubamärkidelt. Tegemist võib olla uue ettevõttega, kuid selle meeskonnal on ulatuslik taust suuremate autofirmade finants- ja liisinguvaldkonnas.

Väidetavalt pakub kõikehõlmavat ja lihtsat kogemust, Mycardirectil on praegu Inglismaal neli asukohta, kuid see pakub üleriigilist kohaletoimetamist. Lisaks uutele ja kasutatud autodele pakub Mycardirect ka kaubikuid, mis sobivad suurepäraselt väikeettevõtetele, kes ei pruugi vajada kaubikut aastaringselt või võivad vajada lisasõidukit lühiajalise lepingu sõlmimiseks.

Reklaamitud hinnad ei sisalda kindlustust – Mycardirect võib teid selles aidata või saate soovi korral ise asja lahendada. Alates 2021. aasta septembrist algavad kuuekuulise lepinguga täiselektrilise Renault Zoe hinnad 397 naela kuus.

Wagonex*

URL: wagonex.co.uk

Wagonex on üks algsetest autotellimuste pakkujatest, mis asutati 2016. aastal Londonis ja asub nüüd Cardiffis. Wagonex ütleb, et tema põhjendus tellimusplatvormi väljatöötamiseks oli “võimaluse hankida talveks maastur ja suveks kabriolett”. Ettevõttel on saadaval valik sõidukeid enam kui 20 erinevalt tootjalt (kuigi raudselt mitte kabrioletti).

Sarnaselt teistele abonemendipakkumistele pole ka kopsakat ettemaksu. Selle asemel on väike tagastatav tagatisraha. Teemaks ja hooldus on kaetud, kuigi kindlustus ei sisaldu kuutasus. Tingimused võivad olla ühest kuust kuni kahe aastani.

Elmo*

Elmo 2022 kodulehe makett

URL: elmodrive.com

Elmo on spetsialiseerunud elektriautode tellimisteenus ja selle kasutajad saavad erinevate valikute hulgast koostada eritellimusel sobiva plaani. Kõik reklaamitud hinnad on avatud üle 30-aastastele juhtidele ja sisaldavad igakuist sõiduki maksumust, kaskokindlustust, rikkekindlustust, teemaksu ja süsinikdioksiidi kompensatsiooni. Saate lisada kodulaadimispunkti, taastuvenergia koduenergia ja avaliku laadimisliikmesuse.

Tellijad peavad võtma endale kohustuse üürida vähemalt kolm kuud, pärast mida saate valida mis tahes tähtaja ühest kuni kuue kuuni. Saadaval on lai valik autosid, sealhulgas populaarsed mudelid, nagu Tesla Model 3 ja Polestar 2. On ühekordne 95 naela suurune haldustasu ja tarnimine on tarnijalt 50 miili piires tasuta. Renault Zoed reklaamitakse alates 379 naela kuus.

kookon*

URL: cocoonvehicles.co.uk

Cocoon Vehicles kirjeldab end kui Derbyshire’is asuvat pereettevõtet ja tegutseb lühiajaliste ühe kuni kolmekuuliste rendilepingute või tellimuste alusel. See ei müü kindlustust ja saate rentida kabriolette ja jõudlusautosid.

Hinna sees on vähemalt 1000 miili ja madalaim igakuine tellimus algab 598,80 naelast Audi A1 Sportbacki puhul, mille leping on vähemalt 90 päeva (2021. aasta septembri seisuga).

Paindunud

Paindlik koduleht 1200x800

URL: flexed.co.uk

Flexed võib pakkuda tellimistingimusi alates neljast nädalast kuni aastani. Saadaval on lai valik erinevaid mudeleid, praegu on autopargis üle 2000 sõiduki – ja need ei ole kõik EV-d või hübriidid, kui soovite tavapärasemat bensiini- või diiselmootoriga sõidukit.

28-päevase lepinguga Fiat 500 hinnad algavad 312 naelsterlingist ja autod saab teie ukseni toimetada.

peale

URL: edasi

Nagu Elmo, on ka Onto auto tellimisteenus puhtalt elektriautodele. Saate valida oma mudeli – mis võib olla uus või kuni kolm aastat vana – kuutasu alusel, võimalik on ühe kuu üürid. Seadistustasu pole, kuid kohaletoimetamise tasu on 49 naela. Juurdepääs Ühendkuningriigi avalikele laadimispunktidele BP Pulse’i, Shelli ja Tesla ülelaadijate kaudu on hinna sees. Kui laadite kodus, on see teie arvel.

Sisaldub kindlustus ühele inimesele (üle 25-aastastele). Tellimust haldab teie telefonis olev rakendus, mis toimib ka auto võtmena. Onto valik algab Renault Zoega ja ulatub Audide, Jaguaride ja Teslasteni. 2021. aasta aprillis algasid Zoe hinnad 389 naelast.

Flexigo

Flexigo koduleht 1200x800

URL: flexigocars.uk

Flexigo kuulub samuti Cocooni gruppi ja pakub tellimustele teist alternatiivi. Enamik saidil pakutavaid hindu on kolmekuulise perioodi kohta, kuid ettevõttega otse ühendust võttes on saadaval 28 päeva tingimused. Ettevõte pakub järgmisel päeval kohaletoimetamist kõikjale Ühendkuningriigis (lisatasu eest) või saate sõiduki järele tulla Fleixo kontorist Derbyshire’is.

Kolmekuulise lepinguga Nissan Micra hinnad algavad 670 naelast, mis ei sisalda kindlustust.


Autotootja tellimisteenused

Praegu on ainult mõned tellimusteenused, mida juhivad otse autotootjad, kuid lähikuudel liitub nendega veelgi.

Jaguar Land Rover: pöördeline

Jaguar Land Rover Pivotali tellimusteenus

2018. aastal tõi Jaguar Land Rover turule Carpe (ladina keelest Carpe Diem haarake päeva) 12-kuulise piiramatu läbisõiduga tellimus, mis on suunatud suure läbisõiduga juhtidele, kes saavad iga 12 kuu järel tellida uue Land Roveri või Jaguari. See käivitati uuesti 2020. aastal kui Keskneminimaalse tähtajaga 90 päeva ja võimalikud igakuised sõidukite vahetused.

Liikmelisuse tasemeid on mitu ja liikmed saavad oma tellimuse kuust kuusse ootele panna. Värske sõiduk saabub iga poole aasta tagant. Liitumine maksab 550 naela, seejärel 750–1600 naela kuus, koos kindlustusega.

Volvo: Volvo hoolitseb

Parimad autotellimuste pakkujad – Care by Volvo

Volvo omad Hooldus Volvo poolt 2020. aastal laienes tellimus kogu Ühendkuningriigile. Kliendid saavad valida Volvo praegusest valikust mis tahes mudeli (ehitatud eritellimusel või laost), koostada rakenduses kuupaketi ja proovida autot 30-päevase prooviperioodiga.

Registreerimistasu pole ja seejärel kolmekuuline jooksev leping. Kindlustus ei ole hinna sees ja hinnad ulatuvad 559 £ kuni 799 £.

Genesis: paindlikkus

Genesis Paindlikkus

Genesis on Hyundai uus esmaklassiline automark, täpselt nagu Lexus Toyotale või Audi Volkswagenile. Kuigi see on Euroopas alles algust tegemas (USA-s on see olnud juba mitu aastat), on Genesis juba teatanud tellimisteenusest nimega Paindlikkus.

Hind algab 599 naelsterlingist kuus Genesis G70 sedaanide puhul 18-kuulise tähtajaga ja ulatub umbes 1200 naelani kuus 18 kuu jooksul suurel Genesis GV80 maasturil.

Hyundai: Mocean

Hyundai Moceani makett

Hyundai käivitas oma tellimusplatvormi 2021. aasta lõpus, nn Mocean. Praegu on saadaval vaid teatud arv mudeleid, mis võib, kuid ei pruugi olla tingitud kogu autotööstust haaravatest tootmisprobleemidest.

24-kuulise linnaauto Hyundai i10 hind algab 259 naelast kuus. Tõmmake see tagasi kolme kuu peale ja see tõuseb 439 naelani kuus.


Edasimüüja juhitud autode tellimused

Autode tellimise sektor võib olla veel lapsekingades, kuid see areneb juba, kuna uus tehnoloogia ja uued mängijad soovivad status quo häirida.

Üks valdkond, mis näib olevat järgmise 18 kuu jooksul tõeline kasvupiirkond, on tellimusi pakkuvad automüüjad. Selles valdkonnas tegutsemine pakub edasimüüjatele palju eeliseid ja klientidele täiendavat paindlikkust.

Nüüd on saadaval tehnoloogilised platvormid, mida automüüjad saavad kasutada oma tellimisprogrammide haldamiseks, andes neile nii kasuliku uue tulutööriista koos olemasolevate autode rahastamise soovitustega kui ka võimaluse hallata oma sõidukivarusid.

Loopit*

Loopiti koduleht 2022

URL: loopit.co

Loopit on Austraalia ettevõte, mis on löönud laineid, pakkudes liitumisplatvormi mõnele juhtivale automüüjate kontsernile ja rendifirmale kogu Austraalias ja Uus-Meremaal. Nüüd soovib see Ühendkuningriigis edu saavutada tarkvaraplatvormiga, mis võimaldab igal kliendil sõlmida auto tellimuse mis tahes esinduses.

See on edasimüüjate platvorm, mitte tarbijateenus, kuid see võib olla tehnoloogia, mis on peagi aluseks tuhandetele uute ja kasutatud autode tellimustele kogu Ühendkuningriigis.

Rohkem infot auto tellimise kohta

Stuart Massoni lisaaruanne. Seda artiklit värskendatakse regulaarselt, et tagada selle täpsus. Viimati värskendatud juunis 2022.

* Autoeksperdil on äripartnerlussuhted Cocooni, Elmo, Loopiti, Mycardirecti ja Wagonexiga. Kui klõpsate nende veebisaitidele ja/või jätkate liitumislepingu sõlmimist, võime saada väikese vahendustasu. See ei mõjuta teie makstavat hinda.

sarnased postitused

Leave a Reply