Parimad uued elektriautod iga eelarve jaoks 2022. aastal

0
Parimad uued elektriautod iga eelarve jaoks 2022. aastal

2022. aasta edenedes on elektriautode turul asjad tõusuteel. Saadaval on rohkem saastevabasid valikuid kui kunagi varem, kuna kaubamärgid jätkavad oma jõupingutusi, et vahetada fossiilkütusel töötavad autod akutoitega alternatiivide vastu.

Elektriautode müük kasvab endiselt kiiresti, kasvades aasta esimese kuue kuuga 56% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Tegelikult on elektriautod ainsad autoliigid, mille arv kasvab – iga seitsmes tänavu registreeritud uus auto on olnud elektriauto.

See tähendab, et tarbija jaoks pole praegu kõik roosiline. Kasvav nõudlus ja pakkumise nappus on viimastel kuudel põhjustanud märkimisväärset hinnatõusu, kusjuures peaaegu iga mudelivalik on maksnud vähemalt 2000 naela rohkem kui aasta alguses.

Oleme analüüsinud kõiki uute autode turul peamistes hinnapunktides saadaolevaid elektriautosid ja konsulteerinud oma tööstusharu juhtiva ekspertide reitinguindeksiga, et näha, millised mudelid on Ühendkuningriigi automeedias kõige kõrgemate hinnangutega.

Meie soovitusi toetavate põhjalike ülevaateandmetega võite olla kindel, et see on lõplik juhend parimate uute elektriautode kohta iga eelarvega, mis Ühendkuningriigis praegu müügil on.

Parim EV alla 25 000 naela: Smart EQ Fortwo

Tunnistame, et Smart EQ Fortwo ei ole kõige muljetavaldavam uus elektriline linnaauto – tegelikult on see meie ekspertide reitinguindeksis üks madalamalt hinnatud autosid –, kuid ükski teine ​​tootja ei suuda Smarti EV-de hindadega võrrelda.

Kuna hinnad algavad umbes 22 000 naelast, on EQ Fortwo ideaalne lühikesteks pendelränneteks ja linnaekskursioonideks. See on vilgas valik kitsastel linnatänavatel ja tiheda liiklusega, see laeb kiiresti ja selle igapäevane sõitmine ei maksa palju. Kuigi arvustajad ei ole üldiselt nii muljet avaldanud, tunnistavad mõned vastumeelselt, et ka sõita on päris lõbus.

2022. aasta juuli seisuga on Smart EQ Fortwo üsna kehv Eksperthinnang 44%, mida takistavad selle piiratud aku tööulatus, tagasihoidlik jõudlus ja aegunud pardatehnoloogia. Vaatamata madalale hinnapunktile väidavad mõned arvustajad ka seda, et Fortwo on oma suuruse kohta kallis.

Kui otsite midagi veidi suuremat, on Smart EQ Forfour ka võimekas linnaauto, kuid selle taga on ruumi veel kahele reisijale. See ei paranda siiski oma odavama õe-venna väikest saapa.

Parim EV alla 30 000 naela: Nissan Leaf

Nissan Leaf (alates 2018. aastast) ekspertide hinnang

Hiljutised hinnatõusud tähendavad, et pole liiga palju uhiuusi EV-sid, mille saate kätte alla 30 000 naela. Kui aga teie eelarve nii kaugele ulatub, on Nissan teid katnud.

Nissan Leaf on jätkuvalt üks populaarsemaid elektriautosid üle maailma ja selle hinna ja kvaliteedi suhet arvestades pole nii raske mõista, miks. Nissan pakub Leafi alghinnaga veidi alla 29 000 naelsterlingi – selle hinna eest saate hiljuti ilme uuendatud keskmise suurusega pereauto, millel on intuitiivne pardatehnoloogia, odavamalt kui mõned pindalad elektrilised linnaautod.

Alates 2022. aasta juulist on Nissan Leafil an Eksperthinnang 72%, kusjuures arvustajad kiidavad selle rahulikku sõidukogemust ja madalaid kasutuskulusid. See tähendab, et kuigi Leaf annab teile raha eest kindlasti palju autot, on selle aku tööulatus väiksem kui paljudel uuematel EV alternatiividel.

Kui pidada huvitavamaks stiilsema linnaautot, siis nüüd on ka Fiat 500 Electricu hind veidi alla 30 000 naela. Seda on kiidetud sõidudünaamika ja salongikvaliteedi eest – mõlemad on olulised edasiminekud võrreldes tavalise bensiinimootoriga Fiat 500-ga.

Parim EV alla 35 000 naela: Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric (alates 2018. aastast) – ekspertide hinnang

Teine hea hinna ja kvaliteedi suhtega pakett on Hyundai Kona Electric – odavaim mudel Hyundai kõrgelt hinnatud täiselektriliste mudelite valikus. See on pisut kallim kui Nissan Leaf, makstes veidi üle 30 000 naela, kuid Kona Electricul on pikem aku tööaeg ja mitmed arvustajad kommenteerivad, et see on lõbus jõudluspakett, mis pakub juhile rohkem atraktiivsust.

Alates 2022. aasta juulist on Hyundai Kona Electricul oma Eksperdi hinnang 78%mida kiideti rikkaliku standardvarustuse nimekirja ja konkurentsivõimelise hinna eest, kuid kritiseeriti üsna jäika sõidukvaliteedi ja odavate salongiplastide pärast.

Kui eelistate midagi veidi väiksemat, on Kia Soul EV veel üks hea valik selles hinnaklassis. Seda kiidetakse samaväärselt ka selle suurepärase jõudluse ja konkurentsivõimelise akuulatuse eest. Ajakirjanikud esitavad samu küsimusi Soul EV sisemuse kohta ja see on kallim kui Kona.

Parim EV alla 40 000 naela: Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 Tour Pro S (alates aastast 2020) – eksperdihinnang

40 000 naelane künnis on koht, kus täiselektriturul hakkab tõeliselt konkurentsivõimeline muutuma ja hetkel ütleb meie eksperthinnangu indeks, et Volkswageni ID.3 on parim valik, mis jääb sellest künnisest allapoole.

Sarjaauhinna võitja, mida peetakse üksmeelselt tärkava elektriautode ajastu üheks juhtivaks näiteks, luukpära ID.3 positsioneeritakse Golfi elektrilise alternatiivina. Veidi üle 36 000 naela eest uuena saadaval olevat ID.3 on kiidetud selle jõudluse ja korraliku akuulatuse eest ning seda peetakse oma klassi üheks turvalisemaks ja mugavamaks mudeliks.

Vaatamata sellele, et Volkswagen ID.3 on saanud järjekindlat kriitikat oma segase ja kohmaka teabe- ja meelelahutussüsteemi pärast, on Volkswagen ID.3 Eksperdi hinnang 77% – skoor, millele aitavad kaasa ka auto tugevad edasimüügiväärtused ja madalad kasutuskulud.

ID-perekonda jääv Volkswagen ID.4 linnamaastur on ruumikam pakett, mida pakutakse umbes 1000 naela lisatasu eest, kuigi sellega kaasnevad samad teabe- ja meelelahutusprobleemid ja selle kiirendus on väidetavalt EV standardite järgi veidi aeglane.

Parim EV alla 50 000 naela: Kia EV6

Kia EV6 (alates aastast 2021) – ekspertide hinnang

Kia EV6 on oma Korea tootja jaoks väga oluline mudel – esimene uut tüüpi täiselektriliste Kia autode hulgast – ning selle ülevaatuste skooride põhjal otsustades sobib see peresuurune krossover nii palju kui võimalik.

EV6 jõudis Ühendkuningriiki eelmisel aastal ja pälvis üldiselt positiivse meedia vastuvõtu. See on pälvinud kõrget kiitust selle terava sõidudünaamika ja muljetavaldava sise- ja väliskujunduse ning aku tööulatuse ja laadimisvõimaluste eest, mis on selles hinnaklassis EV-de etaloniks.

2022. aasta juuli seisuga on Kia EV6 silmapaistev Eksperthinnang 87%mis tähendab, et see on praegu meie eksperthinnangu indeksis kõrgeima asetusega keskmine auto, millest ei jää palju maha ka sarnase hinnaga Hyundai Ioniq 5.

Retrofuturistliku disaini poolest tunnustatud Ioniq 5-st on saanud meedia seas fännide lemmik, mida tunnustatakse avara ja praktilise interjööri ning muljetavaldava teabe- ja meelelahutussüsteemi ning akuulatuse eest. Teisest küljest on nii EV6-l kui ka Ioniq 5-l üsna kindel vedrustus, mis muudab suuremate löökaukude sõitmise ebamugavaks.

Parim EV alla 75 000 naela: Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace (alates 2018. aastast) eksperthinnang

Jaguar I-Pace on alates 2018. aasta turule toomisest võitnud lugematul hulgal auhindu ja seda peetakse endiselt üheks parimaks müügilolevaks esmaklassiliseks elektriliseks linnamaasturiks. Jaguari esimese täiselektrilise mudelina on I-Pace’i kiidetud silmapaistvalt lõbusa jõudluse, hea välimuse ja igapäevase praktilisuse eest.

Alghinnaga veidi üle 66 000 naela on Jaguar I-Pace suurepärane Eksperthinnang 85% 18 arvustusest, mis teeb sellest meie ekspertide reitinguindeksis kõrgeima asetusega keskmise maasturi.

Kui eelistate selle asemel sedaani, algavad BMW i4 tootevaliku hinnad veidi üle 53 000 naela. BMW uusimate tehnoloogiliste uuenduste ja muljetavaldava jõuallikaga, mis tagab kiire jõudluse ja oma klassi juhtiva akuulatuse, on i4 saanud ka ülekaalukalt positiivseid hinnanguid, kuigi selle rivaalidel on tagaruumis rohkem ruumi.

Parim EV alla 100 000 naela: Audi e-tron GT

Audi e-tron GT |  Eksperthinnang

Audi e-tron GT on täiselektriline sportlik salong, mis pakub peaaegu vaikuses villilist jõudlust, mis ühendab endas hüperauto ahvatleva välimuse ja neljaukselise pereauto praktilisuse.

Algtaseme hinnasildiga, mis ületab 84 000 naela (ja varustustasemed, mis võivad kergesti ületada 100 000 naela piiri), põletab see teie taskus kindlasti päris suure terviku. Kuid kui see kulu on teie võimaluste piires, ostaksite ühe kõige tasuvama, võimsama ja mugavama uue auto turul, mis on pälvinud palju kiidusõnu nii oma nägusa välimuse kui ka aku töömahu ja laadimisvõimaluste eest.

Kuigi arvustajad on üldiselt nõus, et alternatiivid on ruumikamad, on Audi e-tron GT suurepärane Eksperthinnang 85%mis tähendab, et see on praegu meie eksperdihinnangu indeksis sama kõrgeim Audi mudel bensiinimootoriga sportauto R8 kõrval.

Kui näete selle polariseerivast esiosa välimusest mööda, pakub BMW iX linnamaastur lõdvestunud ja kindlamat sõidukogemust odavama, ligikaudu 77 000 naela suuruse alghinnaga – seda kiidetakse selle luksusliku interjööri eest, mis on täis kasutajasõbralikku tehnikat.

Raha pole objekt: Porsche Taycan Cross Turismo

Porsche Taycan Cross Turismo |  Eksperthinnang

Kui otsite pereautot ja teie eelarve võib kergesti ulatuda kuuekohalisest piirist kaugemale, soovitab meie eksperthinnanguindeks viia Porsche Taycan Cross Turismo proovisõidule. See on tõesti omaette klassis – kes teadis, et universaal võib olla ülimalt lahe ja silmapaistvalt kiire?

Sarnaselt tavalisele Porsche Taycanile, mis on iseenesest suurepärane EV-valik, kehastab Cross Turismo kõike seda, mida oleme Porsche jõudluse osas armastama hakanud, täiselektrilises pakendis, kuid 80-liitrise lisaruumiga võrreldes tavalise Taycaniga. Variant Turbo S on tipptasemel spetsifikatsioon ja 141 000 naela hinna eest saate universaalauto, mis suudab 0–62 miili tunnis spurdi läbida vähem kui kolme sekundiga. – see annab peaaegu igale bensiinimootoriga superautole oma raha.

Algtaseme Cross Turismo mudelite hind on 84 000 naelsterlingit, kuid arvestades Porsche kalduvust lisada enamik soovitud funktsioone valikute loendisse, on teil raskusi selle nimel, et üks selle hinna lähedal oleks.

Kui raha pole objekt, tasub heita pilk ka Mercedes-Benz EQS juhtide salongile, mis pakub enneolematut interjööri küllust hinnaga alates 102 000 naela ja võitis. Autoeksperdi oma Aasta Auto auhind 2021.

Tulekul

Elektriautode turg areneb kiiresti ning enne 2022. aasta lõppu ja järgmisesse aastasse on igas hinnaklassis palju uusi mudeleid. Siin on vaid mõned uutest mudelitest, mida plaanitakse järgmise 12 kuu jooksul turule tuua.

Autohuvilised näevad spetsiaalselt jõudluse jaoks häälestatud elektrisõidukite mudelite arvu kasvu, nagu Hyundai Ioniq 5 N ja Kia EV6 GT.

Pakkumisel on ka rohkem peavoolubrändide elektrimudeleid. MG Motors toob sel sügisel turule oma luukpära MG 4, samas kui Genesis GV60 crossover hakkab juba Ühendkuningriiki jõudma. Subaru Solterra on samuti teel ning Kia toob peagi turule oma järgmise põlvkonna Niro EV.

Esmaklassilised kaubamärgid lisavad oma tootevalikusse jätkuvalt rohkem elektrilisi mudeleid. BMW toob turule oma 7. seeria sedaani (i7) elektrilise versiooni ja Mercedes-Benz kavatseb välja anda oma E-klassi sedaani (EQE) elektrilise ekvivalendi. Lexus on teatanud, et toob turule uue elektrilise linnamaasturi nimega RZ ning Polestar kahekordistab sel aastal oma senist mudelivalikut maasturiga Polestar 3.

Kuna suurte autode elektrifitseerimine suureneb, üritab Volkswagen oma eelseisva täiselektrilise ID.Buzz-i inimeste vedaja turuletoomisega pead pöörama.

Iga eelarvega parimate uute elektriautode lõpliku edetabeli jaoks oleme kasutanud The Car Experti valdkonna juhtivat Eksperthinnangute indeks. Indeks analüüsib Ühendkuningriigi 30 parima autosaidi uute autode arvustusi, kasutades täiustatud algoritmi, mille oleme välja töötanud spetsiaalselt arvustuste skooride võrdlemiseks.

See arvutab pidevalt ümber ja värskendab iga auto eksperdihinnangu skoori reaalajas, et tagada iga uue auto kohta kõige täpsemad ja usaldusväärsemad hinnangud.

Esmakordselt avaldatud: oktoober 2021
Viimati värskendatud: juuli 2022

sarnased postitused

Leave a Reply