Porsche Taycani kannul tõuseb suure jõudlusega elektrisõiduki stardijoonele veel üks raskevõitja: Automobili Pininfarina

3
Porsche Taycani kannul tõuseb suure jõudlusega elektrisõiduki stardijoonele veel üks raskevõitja: Automobili Pininfarina
Pilt: Automobili Pininfarina

Vähem kui nädal aega Porsche kauaoodatud Taycani esilinastuse kannul on veel üks raskevõitleja astunud võistlustulle järgmise tippklassi it-auto tootmiseks luksuslike ja jõudlusega elektrisõidukite segmendis. Automobili Pininfarina teatas eile koostööst kahe suurema autotööstuse müüjaga, BOSCH Engineering ja BENTELER, et ühiselt toota suure jõudlusega elektrisõidukite platvorm.

Automobili Pininfarina tegevjuht Michael Perschke, Bosch Engineeringu tegevjuht Johannes-Jörg Rüger ja BENTELER teatasid ühiselt oma koostööst pressiüritusel enne Saksamaa rahvusvaheline autonäitusmida sageli nimetatakse Frankfurdi rahvusvaheliseks autonäituseks või Frankfurdi rahvusvaheliseks autonäituseks.

Automobili Pininfarina on tootja, kelle juured on kuulsas Carrozzeria Pininfarina autodisaini ja busside ehitamise majas, mis on kuulus selle poolest, et rakendab oma esteetilist hoolt erinevate autotootjate jaoks oluliste sõidukite loomisel Ferrarist Cadillacini. Nii Automobili Pininfarina kui ka Carrozzeria Pininfarina ostis 2015. aastal Indias asuv autotootja Mahindra.

Automobili Pininfarina, Bosch ja BENTELER teatasid oma ühisteates, et teevad koostööd platvormi väljatöötamiseks, et toetada uut suure jõudlusega ja luksusklassi elektrisõidukite sarja, mida toodetakse ja turustatakse Pininfarina kaubamärgi all ning mille aluseks on potentsiaalselt elektrisõidukite platvorm. saadaval ka teistele autotootjatele.

Koostöö eesmärk on “saavutada täiendavat sünergiat ja võimaldada elektromobiilsuse kiiremat kasutuselevõttu kõigis turusegmentides, sealhulgas kiiresti kasvavatel luksus- ja jõudlusturgudel.”

„Tänane teadaanne tähistab Automobili Pininfarina jaoks pöördelist ja ümberkujundavat punkti, kuna meie ja meie partnerid võimendame oma juhtivat positsiooni disaini alal ja meie maailmatasemel insenerivõimeid, et edendada oluliselt meie missiooni tuua turule maailmatasemel luksuslike elektriseadmete portfell. sõidukid,” ütles Perschke.

Automobili Pininfarina visioon arendada jõudlus- ja luksussegmentides tervet elektrisõidukite sarja, mille eesmärk on tugineda Pininfarina Battista impulsile, täielikult elektrilisele hüperautole, mida autotootja tänavu Genfi autonäitusel suure menuga tutvustas ja mille tootmine on kavandatud algavad 2020. aastal.

Autori kohta

Bill Hayward

Bill Hayward, kirjanik, turundaja ja autoentusiast, on ajakirja AutoNewsblaster toimetaja ja väljaandja. Algselt oli ta pärit Washingtoni Marylandi eeslinnast, kuid praegu elab ta Pennsylvania keskosas. Võtke ühendust: [email protected] või 717-968-0883.

sarnased postitused

Leave a Reply