Privaatsuspoliitika

Seda lehte kasutatakse külastajate teavitamiseks [minu/meie] isikuandmete kogumise, kasutamise ja avaldamise põhimõtetest, kui keegi otsustab [minu/meie] teenust kasutada.

Kui otsustate kasutada [minu/meie] teenust, nõustute selle poliitikaga seotud teabe kogumise ja kasutamisega. Isikuandmeid, mida [mina/meie] kogume, kasutatakse teenuse osutamiseks ja täiustamiseks. [Mina/meie] ei kasuta ega jaga teie teavet kellegagi, välja arvatud käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud juhtudel.

Selles privaatsuspoliitikas kasutatud terminid omavad sama tähendust kui meie Tingimustes, mis on kättesaadavad aadressil, kui käesolevas privaatsuspoliitikas ei ole sätestatud teisiti.

Teabe kogumine ja kasutamine

Parema kasutuskogemuse huvides võib [mina/me] nõuda, et esitaksite meile teatud isikut tuvastavat teavet [lisage kõik muu, mida siia kogute, nt kasutaja nimi, aadress, asukoht, pildid] Teave, mida [I/ Meie] taotlust [säilitatakse teie seadmes ja [mina/meie] ei kogu seda mingil viisil]/[meie säilitab ja kasutame käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatud viisil].

Rakendus kasutab kolmanda osapoole teenuseid, mis võivad koguda teavet, mida kasutatakse teie tuvastamiseks.

Link rakenduse kasutatavate kolmandate osapoolte teenusepakkujate privaatsuseeskirjadele

Logiandmed

[Mina/me] tahan teid teavitada, et iga kord, kui kasutate [minu/meie] teenust, kogume rakenduse tõrke korral [mina/me] teie telefoni andmeid ja teavet (kolmanda osapoole toodete kaudu), mida nimetatakse logiandmeteks. . Need logiandmed võivad sisaldada teavet, nagu teie seadme Interneti-protokolli (“IP”) aadress, seadme nimi, operatsioonisüsteemi versioon, rakenduse konfiguratsioon [minu/meie] teenuse kasutamisel, teenuse kasutamise kellaaeg ja kuupäev ja muud statistikat.

Küpsised

Küpsised on väikese andmemahuga failid, mida tavaliselt kasutatakse anonüümsete kordumatute identifikaatoritena. Need saadetakse teie brauserisse külastatavatelt veebisaitidelt ja salvestatakse teie seadme sisemällu.

See teenus ei kasuta neid “küpsiseid” selgesõnaliselt. Siiski võib rakendus teabe kogumiseks ja teenuste täiustamiseks kasutada kolmanda osapoole koodi ja teeke, mis kasutavad küpsiseid. Teil on võimalus nende küpsistega nõustuda või neist keelduda ja saate teada, millal teie seadmesse küpsist saadetakse. Kui otsustate meie küpsistest keelduda, ei pruugi teil olla võimalik selle teenuse mõningaid osi kasutada.

Teenusepakkujad

[Mina/meie] võime tööle võtta kolmandate osapoolte ettevõtteid ja üksikisikuid järgmistel põhjustel:

  • Meie teenuse hõlbustamiseks;
  • Teenuse osutamiseks meie nimel;
  • Teenusega seotud teenuste osutamiseks; või
  • Et aidata meil analüüsida, kuidas meie teenust kasutatakse.

[Mina/meie] tahan selle teenuse kasutajaid teavitada, et neil kolmandatel isikutel on juurdepääs teie isikuandmetele. Põhjuseks on neile pandud ülesannete täitmine meie eest. Siiski on nad kohustatud mitte avaldama ega kasutama teavet muul eesmärgil.

Turvalisus

[Mina/meie] hindame teie usaldust meile oma isikuandmete esitamisel, seega püüame kasutada nende kaitsmiseks äriliselt vastuvõetavaid vahendeid. Kuid pidage meeles, et ükski Interneti kaudu edastamise meetod ega elektrooniline salvestusmeetod pole 100% turvaline ja usaldusväärne ning [I/Me] ei saa tagada selle täielikku turvalisust.

Lingid teistele saitidele

See teenus võib sisaldada linke teistele saitidele. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid sellele saidile. Pange tähele, et neid väliseid saite ei halda [mina/meie]. Seetõttu [mina/meie] soovitame teil tungivalt läbi vaadata nende veebisaitide privaatsuspoliitika. [Minul/meil] ei ole mingit kontrolli ega vastuta kolmandate osapoolte saitide või teenuste sisu, privaatsuspoliitika ega tavade üle.

Laste privaatsus

Need teenused ei ole suunatud alla 13-aastastele. [Mina/meie] ei kogu alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikut tuvastavat teavet. Juhul, kui [mina/me] avastame, et alla 13-aastane laps on esitanud [mind/meile] isikuandmetega [mina/meie] kustutame selle kohe oma serveritest. Kui olete lapsevanem või eestkostja ja olete teadlik, et teie laps on meile isikuandmeid edastanud, võtke ühendust [mina/meie]ga, et [mina/meie] saaks teha vajalikke toiminguid.

Selle privaatsuspoliitika muudatused

[Mina/meie] võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada. Seetõttu soovitame teil seda lehekülge aeg-ajalt muudatuste osas üle vaadata. [Mina/meie] teavitame teid kõigist muudatustest, postitades sellele lehele uued privaatsuspoliitika. Need muudatused jõustuvad kohe pärast nende sellel lehel postitamist.