See 6 × 6 Mercedese veoauto müüdi üle 1,1 miljoni dollari eest, uus omanik ei saa sellega väga kaugele sõita – Mercedes Benzi ajaveeb

0
See 6 × 6 Mercedese veoauto müüdi üle 1,1 miljoni dollari eest, uus omanik ei saa sellega väga kaugele sõita – Mercedes Benzi ajaveeb

Keegi maksis õnnelikult 1 170 000 dollarit selle 2014. aasta Mercedes-Benz G63 AMG 6 × 6 eest, mille Brabus korralikult häälestas ja muutis selle uskumatuks masinaks, milleks on B63S-700. Üllataval kombel läks see eelmisest müügikorrast odavamaks. Kuidagi langes selle väärtus 180 000 dollarit. Siin on, mis võib selle põhjuseks olla.

Peaaegu kõik armastavad G-klassi või G-wagenit (lühend sõnast Gelandewagen). See on vastupidav auto, mis on konstrueeritud nii, et see võtab maastikul palju kuritarvitamist, hoides teid samas tüüpilises Mercedes-Benzi mugavuses. Eriti meeldib neid autosid osta ettevõtete omanikele, kuna need vastavad maksuseadustiku paragrahvile 179. Olles palju raskem kui 6000 naela (2700 kilogrammi), tähendab see, et saate kiirendatud amortisatsiooni tõttu esimesel aastal selle täielikult maha kanda.

Kuid see 2014. aasta Mercedes-Benz G63 AMG 6×6 Brabus B63S-700 on omaette liigas! Sõidukil on 5,5-liitrine turboülelaaduriga V8, kolm portaaltelge, viis elektroonilist diferentsiaali, rehvide täitmissüsteem ja 18-tollised Beadlock rattad – mis võib olla, aga ei pruugi olla maanteel kasutamiseks seaduslik, sest need võivad soodustada väljapuhumist. . Ainult 100 toodeti Mercedes-Benzi ja Austria Magna Steyri vahel sõlmitud tootmislepingu alusel. Seejärel muutis veokit Brabus. Tuunimismaja tutvustas mootoriuuendust, rohkem süsinikkiudu, LED valgustust ja väga kena välimusega nahka.

Selle kõige ja veelgi enama saamiseks maksis keegi vajaliku raha ja võitis reservivaba oksjoni. Kuid nad saavad sellega igal aastal sõita vaid 2500 miili. Potentsiaalseid ostjaid on eelnevalt teavitatud, et auto on USA-sse imporditud reegli „Näita või näita“ alusel, mis kehtestab mõned ranged piirangud.

Lisaks aasta jooksul läbitavate miilide arvu piiramisele peab omanik andma sõiduki NHTSA-le ülevaatuseks kättesaadavaks seni, kuni see on vanem kui 25 aastat ning omandiõiguse üleminekul ootama täiendavat kinnitust. Samuti peab ostja uuesti taotlema vabastust „Näita või näita”.

Californiast pärit G&K Automotive muutis seda konkreetset sõidukit 2014. aastal, et see vastaks USA liiklusohutusstandarditele.

Mõned oksjonivaatlejad peavad Mercedes-Benzi veoautot kuumaks kartuliks, kuna see vahetas viimase poole aasta jooksul neli omanikku, teised aga peavad odavamat hinda varguseks. Peame ootama ja vaatama, kas see paari kuu pärast uuesti naaseb.

sarnased postitused

Leave a Reply