Teie torulukksepp võib peagi EV-sse veerema hakata, sest plaanitakse võtta täiselektriline Ford Transit kaubik

3
Teie torulukksepp võib peagi EV-sse veerema hakata, sest plaanitakse võtta täiselektriline Ford Transit kaubik
Pilt: Ford Media Center.

Kaubikute müük USA turul jätkub järjekindlalt, toetades selliste ettevõtete transpordivajadusi, mis ulatuvad ainuomaniku-operaatori kvalifitseeritud kaubandusettevõtetest – nagu teie torulukksepp – kuni suurte tarneparkideni. Näiteks eelmisel sügisel teatasime, et Ford püstitas rekordeid oma kaubikute, sealhulgas Ford Transiti müügiga. Ja teisipäeval teatas autotootja sellest täielikult elektriline Ford Transiti kaubik on saadaval 2022. mudeliaastal.

“Kommertssõidukid on meie suure panuse elektrifitseerimise jaoks kriitiline komponent,” ütles Ford Motor Company tegevjuht Jim Farley. „Selle ala liidritena kiirendame oma plaane luua lahendusi, mis aitavad ettevõtetel paremini toimida, alustades meie täiselektrilise Transiti ja F-150-ga. See Ford Transit ei seisne ainult elektrilise jõuülekande loomises, vaid ka autoparke edasiviiva digitaalse toote kujundamises ja arendamises.

Miks siis kommertskaubikutel tänapäeval nii hästi läheb?

Ford paneb oma pressiteates, milles teatati peagi ilmuvast elektriautost Ford Transit, suurt rõhku kommertsparkide olulisusele.

Sellel on palju mõtet. Kuna tarbijad suunduvad jätkuvalt tavalistelt ostlemistelt näiteks veebiostlemisele, on üha suurem vajadus kauba kohaletoimetamiseks tarneautode järele.

Selle turu meelitamiseks varustavad Ford oma elektrilised Ford Transiti kaubikud paljude kõrgtehnoloogiliste kellade ja viledega, mis lisavad väärtust suure sõidukipargi tegevusele.

“Maailm liigub elektrifitseeritud toodete poole ja autopargi kliendid nõuavad neid praegu,” ütles Farley. “Me teame, et nende sõidukid töötavad ühendatud mobiilse ettevõttena ja nende tehnoloogiavajadused erinevad jaeklientide omast. Seega mõtleb Ford sügavalt ühenduvussuhetele, mis integreeruvad meie sõidukisiseste kiirete elektriliste arhitektuuride ja pilvepõhiste andmeteenustega, et pakkuda neile ettevõtetele nutikaid sõidukeid peale elektriliste jõuallikate.

Siiski on veel üks nurk, mis muudab tarbekaubikutele keskendumise nutikaks valikuks. Sellel on kõik pistmist demograafiliste muutustega. Et mõista, miks, mõelge esmalt sellele, mis toimub kõrghariduses ja tööturul.

Kõrghariduses on praegu Washingtoni andmetel on 56 protsenti kolledži üliõpilastest naised Postita. Üks põhjus on see, et kui beebibuumi põlvkonnad hakkavad tööhobust pensionile jääma, on paljudel aastatuhande vanuses meestel (ja muidugi ka mõnel naisel) tulus võtta endale sinikraed, mille beebibuumi põlvkonna mehed maha jätavad. kui nad alustavad oma kuldsete aastate teekonda.

Sama nähtus loob võimalusi ka neile, kes on huvitatud väikeettevõtete avamisest oskustöölistes. Nii nagu näiteks mehaanikud, kes hooldavad tehastes masinaid, lähevad pensionile ja loovad tööturul aastatuhandetele töökohti, on ka sõltumatud ettevõtjad, nagu torumehed, elektrikud, HVAC-tehnikud, maalrid ja beebibuumi ajastust pärit koduparandustöövõtjad. pensionile jäämas.

See loob millenniumlastele – ja peagi ka Z-põlvkonnale – võimalused avada nendes ja sarnastes kategooriates ettevõtteid. Ja kui juhite mõnda neist ettevõtetest, võib kaubik olla väga mugav asi.

Tarbesõidukite rõhutamine sisepõlemismootoritest eemale minekul on mõttekas ka makrotasandil.

Need sisepõlemismootoriga maasturid meie sõiduteedel võivad saada lõviosa avalikust häbist kirglike keskkonnakaitsjate poolt, kuid kommertstranspordi saastemõju on lihtne kahe silma vahele jätta.

Ilmselgelt ületab isiklike sõidukite arv tarbesõidukeid. Kuid reostuse vähendamine kommertstranspordisektoris on nagu kirurgiline streik, millel võib olla kiirem ja täielikum mõju olulisele osale kasvuhoonegaaside heitkogustest transpordiruumis.

Nagu BBC märkis 2017. aasta artiklis elektriveokite ja kaubikute potentsiaali vähendada saastet kiiremini kui autod“vajadus minna üle puhtamale [powertrains] on veelgi suurem, arvestades, et need suuremad sõidukid on palju suuremad saastajad kui autod.

Võrreldes sõiduautodega on ka tarbesõidukite elektrienergiale üleminekul elustiili seisukohalt tõenäoliselt vähem takistusi.

Ettevõtte omanik või töötaja peab tarbesõidukit tõenäolisemalt puhtalt utilitaarseks objektiks. Emotsionaalset dünaamikat on vähem kui isikliku auto puhul.

Sõltumatu torulukksepp võib olla tugevalt seotud Hellcatis, millega ta nädalavahetustel sõidab, sisepõlemismootori plahvatusohtlikust helist ja tunnetusest. Kuid ta ei pruugi ka töösõidukilt sellist põnevust oodata. Selle asemel tunneb ta tõenäoliselt hea meelega kasu elektrilise kaubiku potentsiaalist energiakulude vähendamiseks.

Nii et võtke kasutusele elektrilised kaubikud, Ford. Minuga on nendega kõik korras, kui mu torumees ei taha ühendada mu välise pistikupessa, kui ta töötleb mu maja heittorusid, mis käivitavad kaka teekonnal komoodist kanalisatsiooni.

Või vähemalt, kui ta soovib oma elektrilise Ford Transiti kaubiku tasu minu peenraha eest täiendada, teeb ta mulle oma tunnitasust veidi allahindlust.

Autori kohta

Bill Hayward

Bill Hayward, kirjanik, turundaja ja autoentusiast, on ajakirja AutoNewsblaster toimetaja ja väljaandja. Algselt oli ta pärit Washingtoni Marylandi eeslinnast, kuid praegu elab ta Pennsylvania keskosas. Võtke ühendust: [email protected] või 717-968-0883.

sarnased postitused

Leave a Reply