USA majanduse taastumisel tõuseb Subaru of America müük septembris hüppeliselt

5
USA majanduse taastumisel tõuseb Subaru of America müük septembris hüppeliselt
2020. aasta Subaru BRZ müüs septembris vaid 251 ühikut, kuid see oli 126 protsenti rohkem kui 2019. aasta septembris.

Dow volatiilsus jätkub ja miljonid ameeriklased jäävad ülemaailmse pandeemia venimisel tööta. Ometi ei teaks te seda, kui oleksite vedanud Rip Van Winkle’i, uinunud näiteks 2020. aasta veebruaris ja ärganud neljapäeval Ameerika Subaruga. septembri müügiaruanne esimese asjana, mida loed.

Subaru of America müük oli eelmisel kuul septembris kõigi aegade rekordiline, autotootja andmetel müüdi 60 103 ühikut. Nende enim müüdud mudel oli Outback, millele järgnesid müügi kahanevas järjekorras Crosstrek, Ascent, Impreza, Legacy ja WRX/STI.

2020. aasta septembri Subaru of America müüginimekirja lõppu jõudis Subaru BRZ, Toyota 86 ja Scion FRS-i sportkupee kaksik, mida armastasid lugematud entusiastid, kuid kahjuks osteti neid väga piiratud koguses.

Septembris müüdi BRZ-i tagasihoidlikud 251 ühikut, kuid protsendikasvu poolest oli BRZ tegelikult sarja tippu, kasvades 2019. aasta septembri müügiga võrreldes 126 protsenti. Võib-olla vaatab rohkem tarbijaid lõbusat sportkupeed kui üht parimat vastumürki pandeemia tõttu kuudepikkuse segaduse vastu.

See koos energiaga, mida sel aastal turule toovad haloautode turuletoomised, nagu uus Toyota Supra, C8 Corvette ja Nissan Z Proto, on julgustav märk neile, kes on mures sportautode segmendi tuleviku pärast. ajastul, mil kõik tunduvad üha enam tundvat kohustust osta crossover, pikap või maastur.

Autotootja andmetel kasvas Subaru of America kuu müük eelmise aasta septembriga võrreldes 16 protsenti. Outbacki müük kasvas 2019. aasta septembriga võrreldes ilmatu 51 protsenti ja kuu oli läbi aegade tugevaim september nii Outbacki kui ka Foresteri jaoks.

Subaru Crosstrek, mis on kogunud entusiastlikke jälgijaid oma maastikuvõimekuse ja sportliku soorituse võidukombinatsiooni tõttu, näitas tagasihoidlikumat 0,5 protsendilist kasvu. Kuid 2020. aasta septembris müüdi 11 950 ühikut, mis oli piisavalt hea, et teenida Subaru Crosstreki kuu sarjas kolmas koht.

„September oli Subaru jaoks silmapaistev kuu ja tänu meie jaemüüjatele oli see meie kõigi aegade parim september ja parim kuu 2020. aastal,” ütles Subaru of America, Inc. president ja tegevjuht Thomas J. Doll. „See on olnud väljakutseid pakkuv aasta meile kõigile, kuid selle kuu edu annab mulle lootust ja põnevust tugevaks neljandaks kvartaliks.

Autori kohta

Bill Hayward

Bill Hayward, kirjanik, turundaja ja autoentusiast, on ajakirja AutoNewsblaster toimetaja ja väljaandja. Algselt oli ta pärit Washingtoni Marylandi eeslinnast, kuid praegu elab ta Pennsylvania keskosas. Võtke ühendust: [email protected] või 717-968-0883.

sarnased postitused

Leave a Reply