Uue Dash-kaamera ostmine: funktsioonide juhend

0
Uue Dash-kaamera ostmine: funktsioonide juhend

1. Kaamera kvaliteet

Kaamera kvaliteet on kõige olulisem funktsioon, mida armatuurkaamera hankimisel kontrollida. Armatuurkaamera on sisuliselt kaamera; kui üldine kvaliteet on halb, on tehtud piltide/videote kvaliteet halb. Kõrgema kvaliteediga kaamera tagab selle, et kaamera täidab oma eesmärki, milleks on salvestada kvaliteetset meediat, millest on vajadusel abi.

Armatuurkaamera kvaliteedi kontrollimisel tuleb arvestada kolme teguriga: eraldusvõime, kaadrisagedus ja vaateväli.

Kaamera eraldusvõime on sisuliselt vertikaalsete pikslite arv selle kaameraga tehtud pildil. Kui teete pilti ja näete 1080p, tähendab see, et teie kaamera eraldusvõime on 1080p. Mida kõrgemad on pikslid, seda parem on kaamera.

Kaadrisagedus on oluline, sest teie armatuurkaamera ei tee ainult pilte. Teeb ka videoid. Kaadrisagedus on kiirus, millega kaamera jäädvustab erinevaid järjestikuseid kaadreid. Kuigi hea kaadrisagedusega kaamera hankimine on oluline, on saadav kaadrisagedus pöördvõrdeline teie salvestusruumiga. Seega, mida kõrgem on kaadrisagedus, seda kiiremini teie mäluruum täitub.

Lõpuks on vaateväli see, kui laialt teie kaamera suudab salvestada. See on iga kaamera puhul erinev, seega pöörake tähelepanu ja tagage, et saate parima. Seda on sageli keeruline teha, sest vaatevälja mõõtmiseks pole standardset viisi, välja arvatud kaameraga tehtud piltide vaatamine.

Meie soovitus: Otsige armatuurkaamerat, mille eraldusvõime on vähemalt 1080p. Mida kõrgem on piksel, seda parem. Soovitame valida kaadrisageduseks 30 kaadrit sekundis, mis on enamiku armatuurkaamerate standard. Kui arvate, et vajate sujuvamaid videoid, võite kasutada 60 kaadrit sekundis, kuid see on harva vajalik. Kõige tähtsam on vaadata selle armatuurkaameraga tehtud pilte, et näha, kui hea on kaamera kvaliteet.

2. Ladustamine

Armatuurkaamerat otsides kontrollige kindlasti salvestusmahtu. Kui tavaliselt on armatuurkaameratel kaasas MicroSD-kaardi pesa, siis oleks hea, kui teie armatuurkaameral oleks natuke sisemälu, et te ei peaks salvestusruumi haldamise pärast muretsema, eriti kui te pole seda tüüpi, kes sellele tähelepanu pöörab. asju.

Meie soovitus: Leidke armatuurkaamera, millel on vähemalt 4 GB sisemälu. See võib teid teenida paar päeva, nii et kui te ei kavatse oma armatuurkaamerast meediumit iga paari päeva tagant kustutada, peate võib-olla hankima abiks MicroSD-kaardi. Õnneks on MicroSD-kaartidega kaasas armatuurkaameraid.

3. Auto-Start ja Loop Recording

Kui olete teel tööle ja teil on kiire, ei ole teil aega ega mõtet armatuurkaamera sisse lülitada. Seetõttu on automaatse käivituse ja silmussalvestuse funktsioonid olulised.

Kui teie armatuurkaameral on automaatse käivituse funktsioon, lülitub see sisse ja alustab salvestamist, kui auto käivitate, ning lülitub välja, kui pargite auto.

Kuigi oleme juba maininud piisavalt mälu hankimise olulisust, on ka tõenäoline, et me ei pruugi aru saada, kui kiiresti salvestusruum täitub. Kui salvestusruum on täis, salvestatakse silmussalvestusega uuem kaadrid vanemale materjalile. Kui mõistate ja saate suurema salvestusruumi, saate salvestada nii vana kui ka uue materjali.

Meie soovitused: Need kaks funktsiooni on mugavuse küsimus. Kui olete hoolas ja mäletate oma armatuurkaamera sisse ja välja lülitamist ning aeg-ajalt salvestusruumi kontrollimist, ei pruugi see funktsioon vajalik olla. Kuid see on teie armatuurkaamerale väga mugav lisand.

4. Traadita ühenduvus ja GPS

Seal on palju nutikaid armatuurkaameraid. Nendel armatuurkaameratel on juhtmevaba ühenduvus. See tähendab, et teie armatuurkaamera saab ühenduse luua teie telefoni Bluetoothi ​​või Internetiga. Nendel funktsioonidel on mitmeid eeliseid, näiteks salvestusruumi ja armatuurkaamera seadete haldamine telefonist. Saate oma armatuurkaameraga jäädvustatud meediumit üles laadida ja voogesitada.

Meie soovitus: Soovitame enne valimist kaaluda oma vajadusi. Need funktsioonid võivad teie mugavust suurendada, kuid enamikule inimestele ei pruugi need nii palju mõju avaldada. Siiski on alati parem, kui teil on rohkem võimalusi.

Leave a Reply