Uus Mercedes Benz C-klassi India turuletoomine mais – Mercedes Benzi ajaveeb

0
Uus Mercedes Benz C-klassi India turuletoomine mais – Mercedes Benzi ajaveeb

Mercedes-Benz kinnitas, et uut C-klassi sedaani tutvustatakse Indias sel aastal. Allikad ütlevad, et järgmise põlvkonna W206 C-klass, mis toodi rahvusvaheliselt turule 2021. aasta keskel, võib müügisaalidesse jõuda juba 2022. aasta mais. Mercedes-Benz India MD ja tegevjuht Martin Schwenk rääkis hiljutises intervjuus Autocar Indiale. et ettevõte toob viienda põlvkonna sedaani “2022. aastal”. Ta mainis, et C-klass on mahumudel ja juhib sel aastal oodatavat ettevõtte üldiste müüginumbrite kahekohalist kasvu.

Mercedes-Benz India hoidis eelmisel aastal oma liidripositsiooni luksusautode turul, müües 11 242 autot. Schwenk ütles, et lahkuv C-klass oli 2021. aastal kogunud märkimisväärse mahu. “Uus C-klass on suurepärane auto ja ma olen kindel, et see täidab oma eesmärki ja suurendab veelgi mahtusid,” lisas ta.

Uue Mercedese C-klassi turuletoomine 2022. aasta mais

“Meil oli olemasolev C-klass väga hästi välja,” kommenteeris Schwenk. Kuna väljamineva mudeli varud on täiesti tühjad, puudub Saksa kaubamärgil oma portfellist üks võtmetoode. “Me ei säilita seda vahet kaua,” ütles Mercedese boss, vihjates, et uue C-klassi turuletoomine pole enam kaugel. Siiski lisas ta: “Peame oma stardid COVID-i lainetega vastavusse viima. Niisiis, vaatame.

Uusima põlvkonna C-klass tegi oma maailmadebüüdi peaaegu aasta tagasi. Mudeli W206 teljevahe ja kogupikkus kasvavad vastavalt 25 mm ja 65 mm, lubades rohkem salongiruumi. Teravama stiili ja pakutava uue tehnoloogiaga, sealhulgas suure tahvelarvuti stiilis puutetundliku ekraaniga teabe- ja meelelahutussüsteemiga, on C-klass viidud kooskõlla Mercedes-Benzi uusima põlvkonna mudelitega, sealhulgas uue S-klassi limusiiniga.

Ülemaailmselt on uue C-klassi jõuallikaks eranditult elektrifitseeritud neljasilindrilised bensiini- ja diiselmootorid. Ja kuigi on veel näha, millised jõuallikad meie turule tuuakse, võib oodata, et ettevõte tutvustab oma 48 V kerget hübriidtehnoloogiat ka India tootevalikusse. Võrdluseks said India kliendid valida kahe 2,0-liitrise neljasilindrilise mootori vahel – 204 hj turbobensiini (C200) ja 194 hj diiselmootori (C220d) vahel. lakh (endine näitusesaal, India).

Märkimisväärne on see, et uut C-klassi universaali on Indias juba luuratud, kuigi see on sedaan, mis jõuab meie rannikule.

sarnased postitused

Leave a Reply