ValetPRO 24Plus keraamiline kate – 2022. aasta uus

0
ValetPRO 24Plus keraamiline kate – 2022. aasta uus

ValetPRO seerias on peaaegu kõik, mida vajate oma auto välisilme ulatuslikuks detailivaatluseks. Kvaliteetsed eelpesu- ja pesutooted, tarvikud nagu detailipintslid, mikrokiud ja kuivatusrätikud. Lisaks on nende viimistluse jaoks tipptasemel vahad, klaasipuhastusvahendid ja rehvipuhastusvahendid. Nüüd saame lõpuks lisada kollektsiooni ValetPRO 24Plus keraamilise katte.

Võib öelda, et see on ValetPRO toote pusle puuduv osa. Tundub, et kõik teised pakuvad tänapäeval keraamilist katet, aga kuidas on lood ValetPRO-ga? Noh, see on olnud pikk, peamiselt tänu intensiivsele uurimistööle, testimisele ja arendustegevusele, et tagada toote tarnimine. Kindlasti ei valmista see pettumust.

ValetPRO 24Plus

Ideaalne kodukasutajale ja entusiastile

ValetPRO 24Plusi peamine eesmärk oli muuta see koduse autohoolduse entusiastile juurdepääsetavaks, kuid samas ka väga lihtsaks pealekandmiseks ja poleerimiseks. See on ValetPRO jaoks kindlasti kaks linnukest ja rääkides “kahest”, on täpselt nii palju aastaid kaitset, mida saate pärast täielikku katmist ja kõvenemist nautida.

Valet PRO 24Plus

Kui ülaltoodust ei piisanud, et teid veenda, siis vaadake allpool olevat ValetPro ametlikku videot! Sellel silmapaistval sinisel Porschel on täielik „kuidas teha” tutvustus koos tooteteabe ja vapustavate lõpptulemustega.

Mis on ValetPRO 24Plus? Üksikasjad selle uue keraamilise katte kohta

ValetPRO 24Plus keraamiline kate 48,00 £

24Plus Ceramic Coating on välja töötatud koduseid autohoolduse harrastajaid silmas pidades, kuna sellel on lihtsad pealekandmisprotseduurid ja muljetavaldav vastupidavus, ilma et see oleks taskus liiga kallis. Nautige ValetPRO 24Plus keraamilise kattega kuni 2-aastast vastupidavust, kui pinnad on tulevaste hoolduspesude käigus hästi hooldatud.

ValetPRO eesmärk 24Plusiga oli välja töötada toode, mis ei oleks kodukasutaja jaoks liiga keeruline, kuid pakuks siiski kvaliteetset jõudlust, mis on seotud mõne kogemuslikuma alternatiiviga – mida see kindlasti teeb täiel määral.

  • Värvikaitsevahend
  • Kergesti paigaldatav keraamiline kaitse oma autole
  • Kuni 2 aastat kaitstud vastupidavust
  • Pakub muljetavaldavat hüdrofoobset kaitset
  • Muljetavaldavad veepärlistamise võimalused
  • Kvaliteetne läige ja läige

Külastage Ultimate Finishit, et saada parimaid autohooldus- ja detailitooteid kogu maailmast!

Kas teil on küsimusi mõne meie toote kohta? Saatke e-kiri [email protected] või helistage numbril 01474 360 360.
Meie meeskond on valmis esmaspäevast reedeni 8.00-17.00.

sarnased postitused

Leave a Reply