Võida paar piletit 2022. aasta Silverstone Classicule

0
Võida paar piletit 2022. aasta Silverstone Classicule

Meil on hea meel teile kuulutada välja järjekordne konkurss, seekord on meil õnnelikele lugejatele/seltskonna jälgijatele loosimiseks 2 paari piletit. Silverstone Classic on üks kui mitte Ühendkuningriigi peamisi klassikalisi motospordiüritusi. 2022. aasta Silverstone Classic toimub reedest, 26. augustist kuni pühapäevani, 28. augustini Silverstone’i võidusõidurajal. Oleme kindlustanud 2 paari piletit reedeks, 26. augustiks.

Silverstone’i klassika on eepiline festivalinädalavahetus kogu perele. Selle keskmes on ajalooline motosport ja meelelahutus igas vanuses.

Juba 31. korda toimuv Silverstone Classic on suurejooneline motospordisündmus, suurepärane perepäev, mis peab osalema iga motospordifänni või bensiinipea jaoks. Toodes kokku parimate edasimüüjate, tootjate, autoklubide ja toodete rahvusvahelise tähistamise, toimub tasuta lõbustuslaat ja kui võidusõit muusika ööseks peatab, on see ideaalne päev kõigile.

Kuidas siis võita paar piletit sellele suurepärasele üritusele? Esiteks, soovitan tungivalt jälgida meid kõigis kasutatavates sotsiaalmeediakanalites (lingid leiate selle postituse allosas ja lehe paremas ülanurgas, kuid meie oleme @mycarheaven), et te seda ei teeks. jätke ilma meie tulevastest võistlustest ja mycarheaveni uudistest. Sellel võistlusel on võitmiseks mitu võimalust, seega osalege nii mitu korda kui soovite ja kutsuge oma sõpru osalema, et suurendada oma võiduvõimalust. Meil on auhinnaks 2 piletipaari, seega autasustame ühe piletipaari Instagram (vaadake meie võistluspostitust), üks piletipaar siin. Jäta kommentaar alla. Lihtsalt öelge meile, milline on teie lemmik võidusõidu- või motospordiauto ja miks. Osalemise tähtaeg on 12th august 2022.

Kui jälgite meid sotsiaalmeedias, siis palun likege meie postitus(ed) või andke meile oma sõpradele teada – see kõik on väga tänulik.

Pidage meeles, et meie regulaarseid uudiseid ja võistlusi saate jälgida aadressil meie iganädalase uudiskirja uudise tellimine. Naljakas meeldib Facebookisjärg Twitter või Instagram või tellige meie YouTube’i kanal lahe oleks ka. Kutsuge ka oma sõpru ja perekonda osalema ning suurendage oma võiduvõimalusi. Edu…

Tutvu meie otsevõistlustega siin.

sarnased postitused

Leave a Reply