Volta ühineb Ad Net Zeroga USA peatüki asutajapartnerina

0

Liikmelisus tugevdab Volta juhtrolli digitaalse meedia süsinikusisalduse vähendamisel

NEW YORK–(BUSINESS WIRE)–Volta Inc. (NYSE: VLTA) („Volta“), tööstusharu juhtiv elektrisõidukite (EV) laadimis- ja meediaettevõte, teatas täna, et liitub Ad Net Zeroga ettevõtte asutajapartnerina. organisatsiooni uus USA peatükk. Ainsa digitaalse koduvälise (DOOH) meediavõrguna, mis on liikmeks saanud, näitab Volta toetus ettevõtte jätkuvat rolli meedia süsinikusisalduse vähendamisel ajal, mil reklaamijuhtide vajadus vähendada heitkoguseid ja samal ajal müüki suurendada pole kunagi varem olnud nii selge.


Reklaam Net Zero on rahvusvaheline organisatsioon, mis on pühendunud reklaamitööstuse dekarboniseerimisele ja turunduse jõudude kasutamisele, et kiirendada tarbijate üleminekut säästvamatele toodetele ja teenustele. Organisatsioonil on oma piirkondades toetajatena rohkem kui 100 reklaamijat, agentuuri, kommertsmeedia omanikku ja produktsiooniettevõtet, mille ülemaailmsete liikmete hulka kuuluvad IPG, Google, Havas, Omnicom, Meta, WPP, Sky, Pubmatic, Unilever ja Reckitt. teised. Need toetajad lubavad järgida Ad Net Zero 5-punktilist tegevuskava, mis hõlmab äritegevusest, reklaamitootmisest, meedia planeerimisest ja ostmisest ning auhindadest ja üritustest tulenevate heitkoguste vähendamist, samuti reklaami jõu kasutamist tarbijakäitumise muutmise toetamiseks.

Volta pakub reklaamijatele võimalust jõuda väga väärtusliku vaatajaskonnani ja mõõdetavalt suurendada müüki, toetades samal ajal otseselt heitmevabasid elektrimiile,“ ütles Volta kaubandusdirektor Brandt Hastings. “Ad Net Zero USA peatüki asutajaliikmena on Volta uhke selle üle, et juhib tööstust, edendades meie jõupingutusi meie meedia tarneahela süsinikdioksiidi vähendamiseks ja kasutades meie võrgustikku, et kiirendada jätkusuutlikku tulevikku kõigile.

The Volta Media™ võrk on maailma suurim DOOH-võrk, mis on integreeritud EV laadimisjaamadesse, mis toetavad üleminekut elektrilisele mobiilsusele. Kõik Volta enam kui 5700 suureformaadilise digitaalse ekraaniga võrgustikus olevad kampaaniad toetavad otseselt laadimisseansse, pakkudes autojuhtidele elektrikilomeetreid. Praeguseks on Volta läbinud rohkem kui 150 miljonit elektrimiili ja vältinud üle 70 miljoni naela CO2 heitkoguseid, mida muidu tekitaksid gaasimootoriga sõidukid.1

Reklaamieelarvete suunamine jätkusuutlikumatele platvormidele nõuab heitkoguste andmete kättesaadavust meedia planeerimise protsessi ajal. Volta tegi hiljuti selle, et agentuurid ja kaubamärgid saaksid tõhusalt planeerida kampaania heitkoguste kalkulaator avalikult kättesaadavaks. See hõlpsasti kasutatav tööriist võimaldab igal reklaamijal hinnata CO2-heidet, mida Volta meediavõrgu kampaania aitaks vältida elektrikilomeetrite arvu tõttu, mida see EV juhile pakkuda võiks.

Lisaks süsinikdioksiidivabale elektrilisele mobiilsusele ülemineku otsesele toetamisele aitavad Volta meediavõrgus kuvatavad kampaaniad üleminekut taastuvenergial töötavale võrgule. Volta ostab sertifitseeritud taastuvenergia sertifikaate (REC), mis on samaväärsed tema võrgu toiteks kasutatud elektrienergia kogusega, andes sponsoritele kindlustunde, et nad kiirendavad kõigi jaoks puhta transpordi ja energia tulevikku. Volta eesmärk on osta elektritarbimisega samal aastal toodetud REC-sid, aidates toetada hiljuti lõppenud taastuvenergia projekte.

Kooskõlas Ad Net Zero tegevuskava 5. toiminguga kasutab Volta ka oma meediavõrgu jõudu säästva tarbijakäitumise kiirendamiseks. Septembris 2022 Volta teatas laienemisest oma algatusest “Charging For All” koos igihalja haridusplatvormi käivitamisega, mida kuvatakse Volta Media Networkis, Volta suhtluskanalites ja Volta veebisaidil. Regulaarselt värskendatav reklaam käsitleb tarbijate muret elektrisõidukite pärast, tuues samal ajal valgust nende arvukatele eelistele ja julgustades juhte kaaluma oma järgmise sõiduki EV valimist. See käimasolev kampaania näitab Volta pühendumust kasutada ära oma meediaplatvormi kogu potentsiaal, et kiirendada puhta transpordi tulevikku.

2022. aastal ärkas USA meediatööstus oma heitkoguste eest vastutavatele kohustustele. Sel aastal peab tööstus hakkama oma tegevust dekarboniseerima ja jõudma lähemale nullheitmetele,” ütles Ad Net Zero USA osakonna direktor John Osborn. “Olen pikka aega imetlenud Volta juhtivat rolli säästva meedia vallas ja meil on au, et nad on liitunud Ad Net Zero USA osakonnaga kui asutajaliikmed.

Volta kohta

Volta Inc. (NYSE: VLTA) on tööstusharu juhtiv elektrisõidukite (EV) laadimis- ja meediaettevõte. Volta ainulaadne laadimisjaamade võrgustik toidab sõidukeid ja soodustab ettevõtte kasvu, kiirendades samal ajal puhta energia tulevikku. Volta pakub saidi partneritele, kaubamärkidele ja tarbijatele väärtust, paigaldades laadimisjaamad, millel on suureformaadilised digitaalsed reklaamiekraanid, mis asuvad mõne sammu kaugusel populaarsete ärikohtade sissepääsudest. Jaemüüjad saavad ligi meelitada ja mõjutada jalakäijaid, reklaamijad saavad sihtida täpselt sihtrühmi ning elektrisõidukijuhid saavad oma sõidukeid igapäevaselt toimetades sujuvalt laadida. Volta ulatuslik võrk kasutab oma patenteeritud PredictEV® platvormi, mis kasutab keerulisi käitumisteadusi ja masinõppe tehnoloogiat, et aidata ärikinnisvara omanikel, linnadel ja elektriettevõtetel planeerida EV infrastruktuuri arukalt, tõhusalt ja õiglaselt. Lisateabe saamiseks külastage www.voltacharging.com.

Tulevikku suunatud avaldused

See pressiteade sisaldab teatud tulevikku suunatud avaldusi föderaalsete väärtpaberiseaduste tähenduses, sealhulgas avaldusi meie elektrisõidukite laadimise ja meediavõrgu kohta. Neid tulevikku suunatud avaldusi identifitseeritakse tavaliselt selliste sõnadega nagu “ennata”, “uskuda”, “hinnata”, “oota”, “tulevik”, “kavatsus”, “võib”, “võimalus”, “plaan”, “potentsiaalne”. ”, „projekt”, „peaks”, „strateegia”, „tahe”, „oleks” jms väljendid. Tulevikku suunatud avaldused on ennustused, prognoosid ja muud väited tulevikusündmuste kohta, mis põhinevad praegustel ootustel ja eeldustel ning on seetõttu allutatud riskidele ja ebakindlusele. Paljud tegurid võivad põhjustada tegelike tulevaste sündmuste olulist erinemist selles pressiteates esitatud tulevikku suunatud avaldustest, sealhulgas, kuid mitte ainult, tegurid, riskid ja ebakindlus, mis sisalduvad meie 31. detsembril lõppenud eelarveaasta vormi 10-K aastaaruandes. 2021 ja meie kvartaliaruanded vormil 10-Q kvartaliperioodide kohta, mis lõppesid 31. märtsil 2022 ja 30. juunil 2022, kuna neid tegureid võidakse aeg-ajalt värskendada meie teistes Väärtpaberi- ja Börsikomisjonile (“SEC”) esitatud dokumentides. ), mis on kättesaadav SECi veebisaidil aadressil www.sec.gov ja meie veebisaidi investorsuhete jaotist aadressil www.voltacharging.com. Nendes dokumentides tuvastatakse ja käsitletakse muid olulisi riske ja ebakindlust, mis võivad tegelikke sündmusi ja tulemusi oluliselt erineda tulevikku suunatud avaldustes sisalduvatest. Tulevikku suunatud avaldused räägivad ainult nende tegemise kuupäeva seisuga. Lugejaid hoiatatakse, et nad ei peaks liigselt toetuma tulevikku suunatud avaldustele ja, välja arvatud seadusega nõutud juhtudel, ei võta me endale mingeid kohustusi ega kavatse neid tulevikku suunatud avaldusi ajakohastada ega läbi vaadata, olgu siis uue teabe või tulevaste sündmuste tõttu. , või muidu.

1Volta laadimisjaamade keskkonnakasu kindlakstegemiseks kogutud andmed arvutatakse US EPA kohaselt metoodika kasutades avaldatud kasvuhoonegaasi ekvivalentsuste kalkulaatorja USA energeetikaministeeriumi avaldatud miili kWh kohta elektrisõiduki (EV) mudeli kohta. Keskkonnaarvutused on heausksed hinnangud, mis on tehtud eeldustel, mis põhinevad praegustel Volta käsutusse kuuluvatel tööstuse ja muudel valitsuse ja ühiskonna andmetel, mida võidakse aeg-ajalt uuendada.

Kontaktid

Lucas Piazza

[email protected]

sarnased postitused

Leave a Reply